Skok w tandemie – co warto wiedzieć?

Skok w tandemie – co warto wiedzieć?
podwazaj-autorytety
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Skok w tandemie to świetny sposób na doświadczenie skoku spadochronowego po raz pierwszy. Pozwala cieszyć się uczuciem swobodnego spadania bez konieczności martwienia się o techniczne aspekty skydivingu.

Oto kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć o skydivingu w tandemie

Skoki w tandemie nie są tak niebezpieczne, jak się wydaje. Po pierwsze, instruktor będzie miał tysiące skoków pod swoim pasem. Po drugie, będzie używał spadochronu zapasowego na wypadek, gdyby coś poszło nie tak z jego główną czaszą. Po trzecie, upewni się, że Twoja uprząż jest dobrze dopasowana i że Twój sprzęt dobrze ze sobą współpracuje.

Instruktor będzie zawsze tuż obok Ciebie podczas skoku i będzie kontrolował większość tego, co dzieje się podczas części swobodnego spadania (zwanej „jazdą na czaszy”). Obejmuje to kierowanie się z dala od innych skoczków lub przeszkód w powietrzu, jak również kontrolowanie prędkości, abyś bezpiecznie wylądował w strefie zrzutu.

Będziesz potrzebował o wiele mniej szkolenia niż gdybyś skakał sam, co oznacza, że skoki w tandemie są świetną opcją dla tych, którzy chcą doświadczyć skydivingu bez konieczności poświęcania zbyt wiele czasu i pieniędzy na zostanie ekspertem spadochronowym!

Należy pamiętać, że ten rodzaj skoku nie jest zalecany dla osób z problemami zdrowotnymi, takimi jak choroby serca lub wysokie ciśnienie krwi. Ponadto nie powinny go wykonywać kobiety w ciąży oraz osoby powyżej 75 roku życia.

Jeśli chcesz skorzystać z takiej atrakcji, to skoki tandemowe we Wrocławiu, jest miastem, w którym doświadczysz wrażeń.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Za pomocą jakich technik można łowić ryby?
Za pomocą jakich technik można łowić ryby?
Wędkarstwo to dyscyplina sportu ciesząca się w naszym kraju od wielu lat dużą popularnością. Jest ona idealna zwłaszcza dla osób […]
Ostatnie wpisy