Jakiego typu zabiegi przeprowadzane są w ramach ginekologii estetycznej?

Jakiego typu zabiegi przeprowadzane są w ramach ginekologii estetycznej?
podwazaj-autorytety
Medycyna
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ginekologia estetyczna skupia się na zewnętrznym wyglądzie kobiecych narządów płciowych. Procedury obejmują labiaplastykę, hymenoplastykę i waginoplastykę.

Waginoplastyka

Zabieg ten wykorzystuje tkankę pochwy do zmiany kształtu mięśni i tkanek wokół pochwy. Może pomóc kobietom z luźnością pochwy i nietrzymaniem moczu, a także tym, które miały problemy z porodem i karmieniem piersią. Waginoplastyka może być również stosowana w leczeniu wypadania pochwy lub nawracających infekcji pęcherza moczowego lub UTI.

Labiaplastyka

Zabieg ten jest stosowany w celu zmniejszenia rozmiaru wewnętrznych lub zewnętrznych warg sromowych, które są fałdami skóry otaczającymi łechtaczkę po obu stronach otworu pochwy. Labiaplastyka może być wykonywana u kobiet, które urodziły się z większymi niż przeciętne wargami sromowymi mniejszymi (wargi wewnętrzne) lub których wargi sromowe powiększyły się w wyniku rozciągania, przyrostu masy ciała lub starzenia się. Zabieg może być również wykonany z powodów kosmetycznych, jeśli kobieta uważa, że jej wargi sromowe mniejsze są zbyt duże.

Hymenoplastyka

Plastyka błony dziewiczej jest zabiegiem chirurgicznym, w którym część lub całość błony dziewiczej jest rekonstruowana poprzez usunięcie blizn po wcześniejszym urazie i zszycie nowej tkanki. Błona dziewicza jest cienką błoną, która częściowo pokrywa otwór pochwy. Błona dziewicza może zostać przerwana lub rozerwana w wyniku aktywności fizycznej, stosunku seksualnego lub zabiegów medycznych, takich jak wkładanie tamponu. W kulturach, w których ceni się dziewictwo, kobiety mogą mieć chirurgicznie zrekonstruowaną błonę dziewiczą, aby wyglądała na nienaruszoną po ślubie.

Te osoby, które chciałyby skorzystać z usług ginekologii plastycznej, mogą się udać na poniższy adres https://ecms.com.pl/pl/usluga/ginekologia-estetyczna/ i otrzymać wskazaną tam profesjonalną pomoc.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie są kary za uszkodzenia wynajętego samochodu?
Jakie są kary za uszkodzenia wynajętego samochodu?
Wynajęcie samochodu to duża wygoda dla kierowcy podczas wyjazdu, np. za granicę. Biorąc na siebie taką odpowiedzialność trzeba mieć świadomość, […]
Ostatnie wpisy