Jakiego typu zabiegi przeprowadzane są w ramach ginekologii estetycznej?

Jakiego typu zabiegi przeprowadzane są w ramach ginekologii estetycznej?
podwazaj-autorytety
Medycyna
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ginekologia estetyczna skupia się na zewnętrznym wyglądzie kobiecych narządów płciowych. Procedury obejmują labiaplastykę, hymenoplastykę i waginoplastykę.

Waginoplastyka

Zabieg ten wykorzystuje tkankę pochwy do zmiany kształtu mięśni i tkanek wokół pochwy. Może pomóc kobietom z luźnością pochwy i nietrzymaniem moczu, a także tym, które miały problemy z porodem i karmieniem piersią. Waginoplastyka może być również stosowana w leczeniu wypadania pochwy lub nawracających infekcji pęcherza moczowego lub UTI.

Labiaplastyka

Zabieg ten jest stosowany w celu zmniejszenia rozmiaru wewnętrznych lub zewnętrznych warg sromowych, które są fałdami skóry otaczającymi łechtaczkę po obu stronach otworu pochwy. Labiaplastyka może być wykonywana u kobiet, które urodziły się z większymi niż przeciętne wargami sromowymi mniejszymi (wargi wewnętrzne) lub których wargi sromowe powiększyły się w wyniku rozciągania, przyrostu masy ciała lub starzenia się. Zabieg może być również wykonany z powodów kosmetycznych, jeśli kobieta uważa, że jej wargi sromowe mniejsze są zbyt duże.

Hymenoplastyka

Plastyka błony dziewiczej jest zabiegiem chirurgicznym, w którym część lub całość błony dziewiczej jest rekonstruowana poprzez usunięcie blizn po wcześniejszym urazie i zszycie nowej tkanki. Błona dziewicza jest cienką błoną, która częściowo pokrywa otwór pochwy. Błona dziewicza może zostać przerwana lub rozerwana w wyniku aktywności fizycznej, stosunku seksualnego lub zabiegów medycznych, takich jak wkładanie tamponu. W kulturach, w których ceni się dziewictwo, kobiety mogą mieć chirurgicznie zrekonstruowaną błonę dziewiczą, aby wyglądała na nienaruszoną po ślubie.

Te osoby, które chciałyby skorzystać z usług ginekologii plastycznej, mogą się udać na poniższy adres https://ecms.com.pl/pl/usluga/ginekologia-estetyczna/ i otrzymać wskazaną tam profesjonalną pomoc.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Za pomocą jakich rozwiązań można odprowadzać ścieki z domu?
Za pomocą jakich rozwiązań można odprowadzać ścieki z domu?
Budując własny dom jednorodzinny musimy się z czasem zastanowić nad rozwiązaniem takiego problemu jakim jest odprowadzanie ścieków z terenu posesji. […]
Ostatnie wpisy