Naczepy do ładunków ponadgabarytowych – jakie są rodzaje?

Naczepy do ładunków ponadgabarytowych – jakie są rodzaje?
podwazaj-autorytety
Moto & Tech
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli chodzi o transport dużych lub ponadgabarytowych ładunków, dostępnych jest wiele różnych opcji naczep.

Należą do nich:

Naczepy płaskie

Zaprojektowane do przewozu przedmiotów takich jak samochody i łodzie, przyczepy płaskie nie mają boków lub boków, które można złożyć, aby umożliwić dostęp do ładunku. Są one zazwyczaj wykorzystywane do celów komercyjnych i mogą być wyposażone w rampy ułatwiające załadunek i rozładunek.

Naczepy z pokładem uchylnym 

Mają ruchomą platformę na górze naczepy, którą można opuścić w razie potrzeby załadunku i rozładunku. Pokład uchylny umożliwia podjechanie bezpośrednio do miejsca przeznaczenia bez konieczności manewrowania na rampie lub podnośniku.

Nakłady z palikami 

Są to naczepy z płaską podłogą i palikami na każdym rogu, które zapobiegają przesuwaniu się ładunku podczas holowania. Dzięki temu idealnie nadają się do transportu ciężkich materiałów, takich jak maszyny, rury lub inne materiały budowlane, które w przeciwnym razie mogłyby się przesunąć podczas transportu i uszkodzić inne przedmioty przewożone tym samym pojazdem.

Jeśli szukasz pomocy w transporcie przedmiotów nienormatywnych, to transport ponadgabarytowy Gliwice, jest miastem, w którym znajdziesz wielu specjalistów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Dekoracje do salonu – na co zwracać uwagę?
Dekoracje do salonu – na co zwracać uwagę?
Urządzając salon, dobrze pomyśleć o dodatkach do mebli, jakimi są najróżniejsze dekoracje, bibeloty i lampy. Takie elementy nadają wnętrzu charakteru […]
Ostatnie wpisy