Goście weselni – jak zaprosić i podziękować za obecność?

Goście weselni – jak zaprosić i podziękować za obecność?
podwazaj-autorytety
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ważną częścią każdego wesela są goście, w końcu bez nich impreza się nie obędzie. Często przyjeżdżają do nas z odległych miast, przywożąc nam drogie prezenty lub duże kwoty. Para młoda może wykonać mały ukłon w ich stronę. Jednym z pierwszych kroków w organizacji tego ważnego dnia jest sposób zawiadomienia najbliższych nam ludzi o wydarzeniu. W zaproszeniach na ślub nie może zabraknąć tak istotnych informacji jak data, godzina, miejsce oraz imion pary młodej. Modne ostatnimi czasy jest również informowanie o oczekiwanych typach podarunków. Sama forma wizualna zaproszenia jest dosyć dowolna, ważne by była estetyczna i miła dla naszych gości. Może to być tradycyjna kartka, bardziej ekstrawagancka wersja pudełeczka, czy rustykalna drewniana tabliczka – tutaj młodzi mogą wykazać się kreatywnością i dopasować wszystko do stylu w jakim odbędzie się ich impreza.

Formy podziękowań

Chcąc odwdzięczyć się rodzinie, przyjaciołom i znajomym, warto pomyśleć o podziękowaniach dla gości. W tym przypadku sprawdzi się jakiś drobiazg, który możemy położyć koło talerza lub rozdawać przy wyjściu. Tutaj, tak samo jak w przy zaproszeń, ogranicza nas jedynie wyobraźnia i budżet. Do wyboru mamy magnesy z naszą podobizną, małe buteleczki alkoholu, oliwy, słoiki z miodem czy też oliwą. Kilka lat temu modne były paczuszki cukierków, albo bakalii w polewie. Na rynku znajdziemy wiele ofert gotowych podarków, ale jeśli dysponujemy odpowiednią ilością czasu możemy pokusić się o samodzielne przygotowanie prezentów np. ciasteczek. Nie musi być to nic wielkiego, ale dobrze żeby było spersonalizowane, powinno przypominać o ważnej dla nas dacie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Rozwód – jak powinien wyglądać jego przebieg, aby był korzystny dla każdej ze stron
Rozwód – jak powinien wyglądać jego przebieg, aby był korzystny dla każdej ze stron
Rozwody z powodu swojej złożonej specyfiki oraz często skomplikowanego przebiegu należą do jednych w najtrudniejszych spraw rozpatrywanych przez sądy okręgowe. […]
Ostatnie wpisy