W jakim stylu zaaranżować wnętrza nowo powstałego domu?

W jakim stylu zaaranżować wnętrza nowo powstałego domu?
podwazaj-autorytety
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Mając przed sobą dom do urządzenia, otwiera się pole do wykazania się kreatywnością i wyczuciem stylu. Niezależnie, czy korzysta się z pomocy architekta wnętrz, czy projektuje się całą przestrzeń z wykorzystaniem własnych sił i pomysłów, kluczową decyzję, jaką jest wybór motywu przewodniego poszczególnych pomieszczeń, należy podjąć samodzielnie, zgodnie z własnym gustem i oczekiwaniami. Jednym z nich może być próba cofnięcia się w czasie i zaaranżowania domu w starym stylu.

W dawnym stylu

Aby wnętrza były niepowtarzalne, należy szukać inspiracji w niestandardowych miejscach. Jest to trudne zadanie, gdyż rzadkie okazy mebli i dekoracji są po prostu trudniejsze do zdobycia, dlatego to rodzaj walki dla cierpliwych. Jednak nie codziennie urządza się dom, dlatego warto poświęcić więcej czasu, by być w pełni usatysfakcjonowanym. Stylizując przestrzeń na przykład na pierwsze lata XX wieku, można wykorzystać meble antyki. Wyposażenie rodem z tej epoki najlepiej odda jej wyraz. Dawne meble nie tylko będą wyróżniać się niezwykłą elegancją, niepowtarzalnymi zdobieniami, ale także starannością wykonania. Pewna jest także wysoka jakość materiału przy drewnianych egzemplarzach. Dom wypełniony meblami i uzupełniony akcesoriami w dawnym stylu zawsze tworzy wyjątkowy klimat. Jednak konsekwencja jest w nim ważniejsza niż w każdym innym. Jedynie spójność poszczególnych pomieszczeń pozwoli na uzyskanie szykownego wystroju, wyrażającego klasę. Do tego unikając współczesnej mody, antyki zapewniają ponadczasowość wnętrz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Zasiłek Elterngeld – kto może z niego skorzystać?
Zasiłek Elterngeld – kto może z niego skorzystać?
Elterngeld (urlop wychowawczy) jest w Niemczech świadczeniem, o które mogą ubiegać się oboje rodzice. Jest on wypłacany przez państwo i […]
Ostatnie wpisy