W jaki sposób pogodzić nowoczesne wzornictwo mebli z klasycznym wnętrzem?

W jaki sposób pogodzić nowoczesne wzornictwo mebli z klasycznym wnętrzem?
podwazaj-autorytety
Ogród i dom
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Nowoczesne meble nadają wnętrzom stylowego charakteru, jednak ich stylistyka jest często dominująca oraz trudna do zaaranżowania w klasycznym wnętrzu. Aby pogodzić dotychczasowy styl z nowymi meblami, warto wybierać meble, które pasują kolorystycznie do elementów wystroju pomieszczenia.

Nowocześnie, z naturalnych materiałów

Jeżeli wnętrze urządzone jest z wykorzystaniem drewna, nie należy eksperymentować z meblami o wysokim połysku. Nowoczesne meble sklep oferuje w zróżnicowanej stylistyce. Można znaleźć produkty wykonane z naturalnego materiału w odcieniu, zbliżonym do wcześniej zastosowanej aranżacji.

Dopasowanie kolorystyczne

Warto również zadbać o dopasowanie kolorystyki do stolarki drzwiowej i okiennej, która doskonale połączy się z meblami. Jeżeli w pomieszczeniu wykorzystano element dekoracyjny w postaci kamienia na ścianie, można dobrać nowoczesne umeblowanie, spójne z jego wybarwieniem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Gdzie kupić mieszkanie w Szczecinie
Gdzie kupić mieszkanie w Szczecinie
Szczecin staje się coraz ciekawszą lokalizacją na deweloperskiej mapie Polski. Zachęca nie tylko przystępnymi cenami, ale i atrakcyjnymi możliwościami wyboru […]
Ostatnie wpisy