Pop Art na T-shircie

Pop Art na T-shircie
podwazaj-autorytety
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Lubisz kreskówki? Tak naprawdę nigdy nie wyrosłaś z oglądania bajek, bo dokładnie te same kolorowe kreskówki, które uwielbiałaś w dzieciństwie, oglądasz teraz z własnymi dziećmi? Jeżeli cenisz sobie podążanie za trendami i masz odpowiednio dużo dystansu do samej siebie, z pewnością spodoba Ci się trend na popkulturowe koszulki w codziennych stylizacjach.

Bajkowe motywy na ubraniach wciąż w trendach

Motyw kreskówek oraz pop-owe motywy graficzne na ubraniach znane są nie od dziś. Trend na obrazki rodem z kreskówek na koszulkach pojawił się już parę lat temu i obecnie ma się bardzo dobrze. Bluzki z napisami oraz grafikami nawiązującymi do kultury, a w szczególności pop-art’u nie tylko zwracają na siebie uwagę, ale też w zabawny sposób przełamują szarą rzeczywistość. Pop-art jako motyw przewodni odzieży stanowi zastrzyk energii, dlatego prawie każdy sklep odzieżowy zaadoptował do swojego asortymentu.

Pop-Art w praktyce – dżinsy i T-shirt przestały być nudne

Przepis na najbardziej klasyczną stylizację? Niebieskie dżinsy plus biały T-shirt. Do tego bluza lub żakiet – w zależności od okoliczności. Chcesz się czymś wyróżnić? Zamiast zwykłego białego T-shirtu do klasycznych dżinsów wybierz T-shirt z ciekawą pop-art’ową grafiką albo przyciągającym wzrok napisem, który być może dodać komuś jakże potrzebnej w poniedziałkowy poranek energii. Kultura popularna jest widoczna nie tylko w zwykłych sklepach z odzieżą damską, ale także w kolekcjach projektantów, więc nie czekaj dłużej i wybierz swój wymarzony T-shirt.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak przeorganizować domowy warsztat, aby usprawnić swoją pracę?
Jak przeorganizować domowy warsztat, aby usprawnić swoją pracę?
Organizowanie przestrzeni warsztatowej nie jest proste, ale bardzo potrzebne, aby praca przebiegała szybciej i efektywniej. Jak zatem rozpocząć takie działania? […]
Ostatnie wpisy