Nie tylko torebki – czyli co noszą kobiety

Nie tylko torebki – czyli co noszą kobiety
podwazaj-autorytety
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dodatki dobierane do codziennych stylizacji mają za zadanie być praktyczne, wygodne, ale także pasujące do okazji. Biżuterię, czapki, szaliki, buty czy odzież dopasowujemy głównie do codziennych obowiązków, pogody, sytuacji oraz, co często się zdarza, do nastroju. Jednak jeśli chodzi o rzeczy do przechowywania portfela, kluczy i innych przeróżnych przedmiotów, to sprawa wygląda nieco inaczej.

Torebkę, plecak czy worek na plecy dobieramy do określonej stylizacji, ale przede wszystkim do okazji i konkretnej potrzeby, czyli duże i pojemne lub małe, które zmieszczą tylko najpotrzebniejsze rzeczy.

Czy do każdej stylizacji potrzebna jest torebka?

Na powyższe pytanie odpowiedź oczywiście brzmi: nie! Każda kobieta ubiera się według własnych standardów, każda ma inne poczucie stylu. Dla jednej torebka będzie jedynym dodatkiem, w którym kobieta może nosić swoje rzeczy, tak aby czuć się elegancko i kobieco. Inna wybierze coś bardziej sportowego, wygodnego, co może pomieścić większą ilość rzeczy, a dodatkowo ożywi codzienną stylizację.

Na rynku istnieją także worki, które podobnie jak plecaki można nosić na plecach lub luźno zarzucić na ramię. Jest to rozwiązanie dla kobiet nie lubiących nosić torebek, ale także nieprzekonanych do zakupu plecaka. Worek może mieć różne przeznaczenie, jednak obecnie najczęściej wykorzystuje się go właśnie jako rodzaj plecaka. Pasuje głównie do stylizacji sportowych, ale i luźnych, miejskich. Jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet jeżdżących na przykład na rowerze.

Worki, tak jak plecaki, można spotkać w stonowanych kolorach, ale często widuje się też bogato zdobione, kolorowe, wzorzyste, które dodatkowo sprawiają, że wybrana stylizacja, niekiedy nawet nudna i mdła, nabiera barw. Wiele ciekawych modeli oferuje m.in. Lepa Workshop.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać wygodną pościel do spania?
Jak wybrać wygodną pościel do spania?
Wygodne łóżko to podstawa, aby dobrze i prawidłowo wypocząć w nocy. Przyjemna w dotyku i dopasowana do potrzeb pościel to […]
Ostatnie wpisy