Miejsca nad polskim morze, które warto odwiedzić

Miejsca nad polskim morze, które warto odwiedzić
podwazaj-autorytety
Czas wolny
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wakacje nad polskim morzem planuje w tym roku bardzo dużo osób. Jest wiele miast, które w lecie oblegane są przez turystów. Są również taki, gdzie wciąż można spędzić urlop w spokoju. Każdy może znaleźć idealnie miejsce, aby odpocząć przy ładnej pogodzie na plaży. Jakie miejsca nad polskim morzem warto brać w tym roku pod uwagę?

Miejsca, które dobrze znamy

Dużo osób zainteresowanych jest wyjazdem do Krynicy Morskiej. Nic w tym dziwnego, ponieważ jest to jedno z najbardziej znanych miast na polskim wybrzeżu. Noclegi w tej okolicy można znaleźć chociażby pod wskazanym adresem http://krynicamorska.org/. Okolica należy do spokojnych, a plaże do piaszczystych i czystych. Warto pamiętać, że Krynica leży pomiędzy Zatoką Gdańską a Zalewem Wiślanym, co sprawia, że jej położenie jest niezwykle atrakcyjne. Można tu odpocząć z dala od tłumów, które zwykle odwiedzają latem Trójmiasto, ale wciąż jest do tej aglomeracji na tyle blisko, że można wybrać się na jednodniową wycieczkę. Krynica Morska graniczy też z mniejszymi, rybackimi miejscowościami, które można znaleźć w całej okolicy. Jeżeli chcemy spędzić miło czas na urlopie, również te miejsca warto zaznaczyć na swojej liście do odwiedzenia. I wybrać się na jeszcze mniejszą plażę przy rybackiej wiosce.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Małe pomieszczenia – sposoby na zaoszczędzenie przestrzeni
Małe pomieszczenia – sposoby na zaoszczędzenie przestrzeni
Pomieszczenia takie jak schowki, garderoby lub niewielkie pokoje w mieszkaniach o niskim metrażu to miejsca, które niezwykle trudno zaaranżować w […]
Ostatnie wpisy