Jaka odzież sprawdzi się przyszłej mamie?

Jaka odzież sprawdzi się przyszłej mamie?
podwazaj-autorytety
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Trudno jest znaleźć odzież ciążową, która jest zarówno pochlebna, jak i wygodna. Ale jako przyszła mama będziesz potrzebować nowych ubrań na następne dziewięć miesięcy – zwłaszcza jeśli spodziewasz się bliźniąt!

Charakterystyczne cechy ubrań ciążowych

Ubrania ciążowe są przeznaczone do noszenia w czasie ciąży i po porodzie. Są one wykonane z miękkich, elastycznych tkanin, które pozwalają na powiększenie się brzucha i innych części ciała w miarę wzrostu. Odzież ciążowa ma również luźny krój, dzięki czemu nie przylega zbyt ciasno do ciała, co sprawia, że jest wygodniejsza w noszeniu przez cały dzień.

Typy ubioru do wyboru

Odzież ciążowa jest dostępna w wielu stylach i kolorach, ale najlepiej jest trzymać się klasycznych czarnych lub białych topów i spodni. Przydadzą się też praktyczne rzeczy, takie jak kamizelki, legginsy i spodnie do jogi, które można nosić zarówno w czasie ciąży, jak i po porodzie. Dobrze jest też mieć przynajmniej jedną parę dżinsów o nieco luźniejszym kroju, aby pasowały wygodnie, gdy Twój brzuch zacznie się powiększać w późniejszym okresie ciąży.

Odzież do karmienia piersią

Kobiety karmiące piersią mogą uznać, że zwykłe biustonosze stają się niewygodne, gdy ich piersi zaczynają produkować mleko w czasie ciąży lub po porodzie. Biustonosze do karmienia mają otwory w okolicy brodawek sutkowych, dzięki czemu kobiety mogą łatwo wsunąć pod nie główkę dziecka bez konieczności zdejmowania koszuli lub martwienia się o odsłonięcie się w miejscach publicznych, takich jak szpitale lub restauracje, w których karmienie piersią jest dozwolone.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Folia termokurczliwa – do jakich produktów się przydaję?
Folia termokurczliwa – do jakich produktów się przydaję?
Folia termokurczliwa to materiał, który kurczy się pod wpływem ciepła, a rozszerza po ochłodzeniu. Ta właściwość czyni ją idealną do […]
Ostatnie wpisy