Jak wybrać odpowiednie miejsce na imprezę rodzinną?

Jubileusze, rocznice, chrzciny, komunie, wesela i znacznie więcej – uroczystości o charakterze rodzinnym potrafią wypełnić kalendarz po brzegi. Wiążą się zaś z koniecznością zaproszenia gości oraz organizacją wystawnej lub skromnej imprezy. Sporym ułatwieniem będzie wynajęcie restauracji czy też sali, gdzie wszystko zostanie kompleksowo przygotowane. Jak znaleźć takie miejsce w Szczecinie?

Lokalizacja, parking, ilość miejsc

Pierwszą kwestią, na którą należy zwrócić uwagę jest oczywiście lokalizacja danego miejsca. Powinno być ono łatwo dostępne dla wszystkich gości, a także dysponować parkingiem. Jeśli jest to wesele, dobrym pomysłem jest też znalezienie zajazdu lub hotelu, który dodatkowo posiada miejsca noclegowe. I podstawowa sprawa: ilość zaproszonych gości. Sala, na której ma się odbyć przyjęcie powinna być na tyle duża, żeby pomieścić wszystkie zaproszone osoby. Szukając miejsca, gdzie są organizowane różnego rodzaju imprezy okolicznościowe Szczecin jest miastem, w którym nie będzie z tym najmniejszego problemu. Jest tu bowiem bardzo duży wybór restauracji i hoteli specjalizujących się właśnie w uroczystościach rodzinnych.

Pyszne menu i piękne otoczenie

To, na co zwracają uwagę wszyscy goście, to oczywiście jedzenie oraz otoczenie. I dlatego menu danego miejsca powinno być pyszne oraz jak najbardziej uniwersalne. Każdy posiada swój własny gust, najlepiej więc żeby restauracja oferowała różne wersje jadłospisu imprezowego – tradycyjne (z klasycznym rosołem i schabowym) oraz bardziej nowoczesne. Jeśli ma to być wyjątkowo uroczysta okazja, dobrze też pomyśleć o dekoracjach – wiele miejsc proponuje je w pakiecie razem z organizacją przyjęcia. Imprezy rodzinne w okresie letnim można zaś wyprawić na zewnątrz – dobrze żeby wówczas restauracja dysponowała dużym, zielonym ogródkiem. 

Rozpowszechnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 − 4 =