Jak skomponować wyprawkę dla dziecka?

Jak skomponować wyprawkę dla dziecka?
podwazaj-autorytety
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nowy członek rodziny to nowe wyzwania zakupowe

Młodzi rodzice często zadają sobie pytanie, co ma zawierać wyprawka dla oczekiwanego z niecierpliwością maluszka. Najbardziej oczywiste są ubranka, najlepiej wybrać w kilku rozmiarach, w razie, gdyby niemowlę przerosło nasze oczekiwania. Poza nimi niezbędne są artykuły higieniczne – pieluszki, waciki, sterylne kompresy, patyczki do uszu. Przy zmianie pampersa dobrze sprawdzają się podkłady higieniczne. Nie zapomnijmy o kremach zapobiegających odparzeniom, a także tym, które łagodzą już powstałe zaczerwienienia. Na pewno przydadzą się szampony do włosów, emolienty do kąpieli do stsowania od 1-go dnia życia oraz balsamy do nawilżenia dziecka po kontakcie z wodą. Pamiętajmy także o zabawkach do kąpieli Tullo. Niemowlęta, które są ciekawe świata, chętnie zajmą ręce i buzie czymś podczas pluskania się w wodzie. Wspomniana firma charakteryzuje się certyfikowanymi akcesoriami, bezpiecznymi i nietoksycznymi.

W późniejszym okresie, gdy dzieciom zaczynają rosnąć ząbki, warto zaopatrzyć się w śliniaczki. Doskonale sprostają pochłanianiu niezliczonej ilości śliny produkowanej w tym czasie przez niemowlęta. Dodatkowo, kiedy wprowadzamy do diety maluszka nowe pokarmy, pomogą one ochronić jego ubrania przed plamami. W tym czasie pomocne na pewno będą także miseczki, kubki niekapki, silikonowe łyżeczki, krzesełko do karmienia i różne butelki. Podczas ząbkowania niezastąpione są gryzaki chłodzone w lodówce oraz żele lub spraye stosowane bezpośrednio na swędzące dziąsła.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak rozpocząć przygodę z programowaniem?
Jak rozpocząć przygodę z programowaniem?
Programowanie jest jedną z najbardziej pożądanych i cenionych umiejętności we współczesnym świecie. Programiści potrzebni są w wielu firmach, dlatego jest […]
Ostatnie wpisy