Jak skomponować wyprawkę dla dziecka?

Jak skomponować wyprawkę dla dziecka?
podwazaj-autorytety
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nowy członek rodziny to nowe wyzwania zakupowe

Młodzi rodzice często zadają sobie pytanie, co ma zawierać wyprawka dla oczekiwanego z niecierpliwością maluszka. Najbardziej oczywiste są ubranka, najlepiej wybrać w kilku rozmiarach, w razie, gdyby niemowlę przerosło nasze oczekiwania. Poza nimi niezbędne są artykuły higieniczne – pieluszki, waciki, sterylne kompresy, patyczki do uszu. Przy zmianie pampersa dobrze sprawdzają się podkłady higieniczne. Nie zapomnijmy o kremach zapobiegających odparzeniom, a także tym, które łagodzą już powstałe zaczerwienienia. Na pewno przydadzą się szampony do włosów, emolienty do kąpieli do stsowania od 1-go dnia życia oraz balsamy do nawilżenia dziecka po kontakcie z wodą. Pamiętajmy także o zabawkach do kąpieli Tullo. Niemowlęta, które są ciekawe świata, chętnie zajmą ręce i buzie czymś podczas pluskania się w wodzie. Wspomniana firma charakteryzuje się certyfikowanymi akcesoriami, bezpiecznymi i nietoksycznymi.

W późniejszym okresie, gdy dzieciom zaczynają rosnąć ząbki, warto zaopatrzyć się w śliniaczki. Doskonale sprostają pochłanianiu niezliczonej ilości śliny produkowanej w tym czasie przez niemowlęta. Dodatkowo, kiedy wprowadzamy do diety maluszka nowe pokarmy, pomogą one ochronić jego ubrania przed plamami. W tym czasie pomocne na pewno będą także miseczki, kubki niekapki, silikonowe łyżeczki, krzesełko do karmienia i różne butelki. Podczas ząbkowania niezastąpione są gryzaki chłodzone w lodówce oraz żele lub spraye stosowane bezpośrednio na swędzące dziąsła.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak prostymi sposobami można budować lojalność klientów swojej marki?
Jak prostymi sposobami można budować lojalność klientów swojej marki?
Budowanie lojalności klientów jest kluczową częścią każdego biznesu. Stworzenie bazy lojalnych klientów może być trudne, ale nie musi być zbyt […]
Ostatnie wpisy