Oryginalny i funkcjonalny prezent dla palacza – co wybrać?

Oryginalny i funkcjonalny prezent dla palacza – co wybrać?
podwazaj-autorytety
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Osoby delektujące się aromatem tytoniu, potrzebują wielu akcesoriów, które ułatwiają im codzienne funkcjonowanie. Jeżeli szukacie oryginalnego prezentu dla palacza, możecie wybrać właśnie taki przedmiot. Wasza inicjatywa z pewnością zostanie pozytywnie doceniona przez osobę obdarowaną.

Co wybrać dla palacza?

Jeśli wybieracie się na urodziny lub imieniny palacza, możecie wybrać jeden z kilku przydatnych prezentów. Na pewno spodoba mu się okazała papierośnica. Jeżeli będzie wykonana z metalu, wtedy w każdych warunkach ustrzeże papierosy przed zniszczeniem. Tradycyjnie papierośnice są bogato zdobione. Na ich bokach można stworzyć indywidualny grawerunek, który będzie przypominał o konkretnej okazji lub pomysłodawcy prezentu. Kolejnym funkcjonalnym prezentem będzie niepowtarzalna zapalniczka. Oczywiście nie chodzi o plastikową zapalniczkę, jaką można kupić w pierwszym lepszym kiosku prasowym. Na podarunek nadają się wyłącznie metalowe przedmioty, które mogą być ponownie napełniane paliwem i służyć przez wiele lat. Ciekawym prezentem będzie duża zapalniczka żarowa, która umożliwia odpalenie papierosa nawet w trudnych warunkach atmosferycznych, np. podczas silnego wiatru. Na jej zewnętrznej obudowie można wykonać dekoracyjne grawerunki, które pozwolą na stworzenie w stu procentach oryginalnego przedmiotu. Sama zapalniczka może przybrać bardzo interesujące kształty. W sklepach znajdziecie egzemplarze przypominające rewolwery, wędki, a nawet kobiece usta.

Kupując prezent dla palacza pamiętajcie, że musi to być przedmiot oryginalny i dekoracyjny. W innym przypadku podarunek szybko wyląduje na zawsze w szufladzie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Wynajem studia fotograficznego – co powinno znaleźć się na jego wyposażeniu?
Wynajem studia fotograficznego – co powinno znaleźć się na jego wyposażeniu?
Osoby zajmujące się profesjonalnie robieniem zdjęć od czasu do czasu decydują się na wynajem studia fotograficznego. Przy wyborze takiego miejsca […]
Ostatnie wpisy