Jak się ubrać na wesele?

Jak się ubrać na wesele?
podwazaj-autorytety
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wesele to wspaniały czas, kiedy zaproszeni goście mogą dzielić z państwem młodym radość z powodu zawarcia przez nich związku małżeńskiego. Oczywistym jest, że to pani młoda jest najważniejszą kobietą tego dnia i to ona powinna błyszczeć wtedy najjaśniej, jednak każda z zaproszonych pań chce w tym dniu wyglądać po prostu dobrze i wybór odpowiedniej kreacji nierzadko spędza sen z powiek. W co się ubrać? Sukienka na wesele czy spódnica? Jaki kolor? Fason? Jakie buty do tego dobrać? Pytań jest wiele, ale odpowiedzi też się znajdą.

Elegancko, z klasą i przede wszystkim wygodnie

Chyba nikogo nie zdziwi fakt, że strój na wesele powinien być przede wszystkim wygodny. Przecież oprócz siedzenia za stołem czekają nas długie godziny tańców, więc przydałoby się coś, co nie krępuje ruchów i pozwala na parkiecie poszaleć. Większość kobiet decyduje się na sukienki. Zatem nie powinny one być w kolorach dominujących, które w jakikolwiek sposób przyćmią wizerunek panny młodej. Poza tym powinny być eleganckie, tak by podkreślać charakter chwili. Zwłaszcza na pierwszy dzień imprezy nie zaleca się wyboru koloru czarnego. Sprawdzają się koronki, falbany, ale też proste, tradycyjne kroje — wszystko, co jest z klasą. Oprócz sukienki koktajlowej, którą można znaleźć tutaj: https://www.kartes-moda.pl/sukienki/koktajlowe-4, ważne są buty. Sprawdzają się klasyczne szpilki, a kiedy buty obcierają lub po wielu godzinach i stają się niewygodne, można je zamienić na te z płaską podeszwą. Nie można też zapomnieć o torebce.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czyszczenie samochodu krok po kroku
Czyszczenie samochodu krok po kroku
Jeśli chcesz zmienić sposób czyszczenia samochodu, ten proces jest stworzony dla Ciebie. Jest to przewodnik, który krok po kroku pozwala […]
Ostatnie wpisy