Jak elegancko zapakować prezent?

Jak elegancko zapakować prezent?
podwazaj-autorytety
Pieniądze i biznes
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Nawet niepozorny prezent, taki jak książka czy czekolada, może się okazać wspaniałą niespodzianką dla obdarowanego. Wystarczy bowiem włożyć go w eleganckie i odpowiednio udekorowane opakowanie. Jego wybór zależy w ogromnej mierze od naszych indywidualnych preferencji, a także możliwości finansowych. Doskonale sprawdzą się m.in. specjalne pudełka prezentowe z otwieraną klapą, zawinięte dodatkowo w kolorowe wstążki.

Kilka niezwykle ciekawych rozwiązań

Najprostszym sposobem na efektowne zapakowanie prezentu jest owinięcie go papierem ozdobnym (jednokolorowym lub w oryginalny wzór), który jest powszechnie dostępny w licznych sklepach stacjonarnych i internetowych. Można też zdecydować się na włożenie danego podarunku do pudełka o niebanalnym kształcie albo przezroczystej, grubej torebki foliowej zabezpieczonej wstążką. Pozostałe godne polecenia rozwiązania to m.in.: dekoracyjna tektura falista, bibuła, torba prezentowa z uchwytem, woreczek zrobiony samodzielnie z aksamitu, skóry lub filcu, stara gazeta oraz niewielkie pudełeczko z mechanizmem przesuwnym (idealne na biżuterię).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Gdzie warto jeździć za granicę na narty?
Gdzie warto jeździć za granicę na narty?
Zastanawiacie się, gdzie warto pojechać w tym roku na narty? Oto kilka propozycji, które powinny przypaść Wam do gustu. Val […]
Ostatnie wpisy