Implanty zębów – jakie mają zalety?

Implanty zębów – jakie mają zalety?
podwazaj-autorytety
Medycyna
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Implanty stomatologiczne to sztuczne korzenie zębów, które są wszczepiane w kość szczęki w celu wsparcia zastępczego zęba lub mostu. Implant działa jak nowy korzeń dla brakującego zęba lub zębów, a także działa jako kotwica dla zębów zastępczych. Implanty stomatologiczne to śruby, które umieszcza się w kości szczęki w miejscu, gdzie kiedyś był ząb. Wyglądają jak naturalne zęby i funkcjonują jak one. Zabieg ten przywraca pacjentom zdolność do normalnego żucia i mówienia, a także poprawia ich wygląd.

Implanty stomatologiczne można stosować w celu uzupełnienia pojedynczych lub mnogich braków zębowych. W przypadku utraty zęba implanty stomatologiczne mogą zapobiec dalszemu zanikowi kości w miejscu, w którym umieszczono implant. Zwiększa to szanse na zachowanie zdrowego i silnego uśmiechu przez wiele lat!

Zalety implantów stomatologicznych obejmują:

Długotrwała trwałość 

Implanty wytrzymają całe życie (o ile są odpowiednio konserwowane), więc nie będziesz musiał się martwić o ich ponowną wymianę w dół drogi.

Możliwość wyjęcia 

Jeśli kiedykolwiek zechcesz usunąć implant, można go łatwo usunąć bez uszkadzania struktury kostnej lub pozostawiania w jamie ustnej jakichkolwiek ciał obcych (jak np. wkładki).

Wygoda 

Nie poczujesz różnicy między implantem a naturalnym zębem, ponieważ wygląda on tak samo jak on!

Jeśli chcesz dodatkowe szczegóły na temat implantów, to koniecznie sprawdź witrynę internetową: https://dentalpark.pl/implanty/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Typy grzejników używanych w gospodarstwach domowych
Typy grzejników używanych w gospodarstwach domowych
Komfortowe i efektowne wnętrza to nie lada satysfakcja dla właścicieli mieszkania. Obecnie można dobrać wszystkie elementy wyposażenia w taki sposób, […]
Ostatnie wpisy