Jak chronić ciało przed utratą ciepła?

Jak chronić ciało przed utratą ciepła?
podwazaj-autorytety
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zimą, jesienią oraz wczesną wiosną wychodząc na zewnątrz musimy bardzo często stawiać czoła wyjątkowo niekorzystnym warunkom atmosferycznym. Śnieg, deszcz, chłodny wiatr i niskie temperatury mogą stanowić skuteczną receptę na przeziębienie i obniżenie samopoczucia. Niezbędne jest więc wyposażenie swojej garderoby w odzież, która pozwoli nam przetrwać ten czas i czuć się komfortowo. Oprócz kurtek i płaszczy powinniśmy także zaopatrzyć się w dodatki, które dopełnią całości.

Przywiązując wagę do szczegółów

Wychodząc z domu, zdarza nam się zapomnieć o tak istotnych elementach, jak rękawiczki czy szalik. To duży błąd. Dłonie są bardzo wrażliwe na zmiany temperatur, a mróz może przyczynić się do przesuszenia skóry i powstania nieprzyjemnych ran w wyniku jej popękania. Szalik pomoże nam w uniknięciu bólu gardła, a gdy sięgniemy po obszerny model, lub tak zwany komin, dzięki niemu ogrzejemy także dolną część twarzy i głowę. Nieocenione okażą się również czapki. Po pierwsze, sprawią, że nasza fryzura nie ulegnie zniszczeniu w kontakcie z silnym wiatrem, a po drugie nosząc je nie odmrozimy sobie uszu i zapobiegniemy utracie ciepła z naszego ciała.

Wygodnie i stylowo zarazem

Aktualnie oferta branży odzieżowej jest na tyle różnorodna, że zimą wciąż możemy wyglądać stylowo i cieszyć wygodą oraz ciepłem. Eleganckie, dobrze skrojone wełniane płaszcze lub talkowane kurtki puchowe ogrzeją nas nawet podczas największych mrozów. W połączeniu z rękawiczkami, szalikiem, czapką i solidnymi botkami stworzą doprawdy niezawodny zestaw! Żadna zima nie będzie już straszna.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Kurs prawa jazdy – jakie ma zalety?
Kurs prawa jazdy – jakie ma zalety?
Kurs prawa jazdy to obowiązkowy program, który kursant musi zaliczyć, aby uzyskać prawo jazdy. Podzielony jest na dwie części: teoretyczną […]
Ostatnie wpisy