Jak szybko zmienić swój wizerunek?

Jak szybko zmienić swój wizerunek?
podwazaj-autorytety
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Najprostszą metodą na zmianę wizerunku jest wizyta u fryzjera. Niestety zazwyczaj brakuje nam odwagi na prawdziwą rewolucję i pozostajemy przy odświeżeniu starej fryzury. Warto jednak pamiętać, że profesjonalny zakład fryzjerski taki jak np. https://www.furorapracowniafryzur.pl/, dysponujący kadrą specjalistów, może zapewnić nam bardzo korzystną metamorfozę. Modne i zdecydowane cięcie odmłodzi rysy twarzy, a dobrze dobrany kolor doda blasku. Jeśli sami nie mamy pewności co do tego, jaka barwa włosów do nas pasuje, najlepiej zdać się na działania fryzjera mającego świetnie opinie w internecie. Kierując się komentarzami wcześniejszych klientów salonu, zniwelujemy ryzyko nietrafionej fryzury do minimum.

Jak dobrać kolor i cięcie włosów

Dobry fryzjer sam powinien wybrać idealny dla nas kolor i fryzurę nadającą naszej twarzy wyrazu. Jeśli jednak wolimy ufać własnej intuicji, musimy pamiętać o określeniu naszego typu urody. Kobiety w klimacie chłodnego lata najlepiej będą się prezentować w odcieniach blondu wpadających w szarość, pani jesień świetnie będzie wyglądać w ciepłych barwach z miedzianym refleksem. Wiosna to przede wszystkim wszelkie tonacje złota, natomiast zima preferuje zimne czernie i głębokie brązy. Jeśli chodzi o kształt twarzy, dobrym elementem zmieniającym wizerunek jest grzywka. Ułożona na bok złagodzi kwadratowe rysy oraz pulchne policzki, a proste włosy do linii brwi skrócą zbyt pociągłą linię żuchwy. Pamiętając o tych kilku zasadach, będziemy mogły stworzyć jasną i klarowna wizję naszej metamorfozy, którą przekażemy styliście.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Nowoczesne urządzenia do domu
Nowoczesne urządzenia do domu
Wyposażenie kuchni jest bardzo ważnym elementem urządzania domu. Nie chodzi tutaj tylko o zapewnienie podstawowych elementów takich jak stół, krzesła […]
Ostatnie wpisy