Gdzie warto jeździć za granicę na narty?

Gdzie warto jeździć za granicę na narty?
podwazaj-autorytety
Czas wolny
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zastanawiacie się, gdzie warto pojechać w tym roku na narty? Oto kilka propozycji, które powinny przypaść Wam do gustu.

Val di Sole

Obszar ten znajduje się we Włoszech, w rejonie Trydent-Górna Adyga. Charakteryzuje się pięknymi trasami, które są dostosowane do różnych umiejętności prezentowanych przez narciarzy. Dzięki temu każdy coś dla siebie znajdzie – od początkującego do zaawansowanego. Należy zaznaczyć, że we włoskich Dolomitach zazwyczaj panują bardzo dobre warunki atmosferyczne. Poza tym można liczyć na relatywnie niewielkie koszty związane z pobytem w północnej Italii (około 1500 zł za tydzień). Sprawdź przykładową ofertę: „narty Val Di Sole„.

 

Les Sybelles

Ten region znajduje się natomiast w masywie Arvan-Villards (w Alpach Sabaudzkich). Ciekawostką jest fakt, że trasy zlokalizowane w tym miejscu liczą ponad 310 km. Podobnie jak w poprzednim przypadku, tutaj także mamy do czynienia ze stokami, które są przeznaczone dla ludzi o różnym poziomie zaawansowania. Miejsce charakteryzuje się bardzo dobrze przygotowanymi trasami, a także widokami, które zapierają dech w piersiach. Tutaj także można liczyć na stosunkowo niewielkie ceny za pobyt. Warto zaznaczyć, że podróż z Warszawy do Les Sybelles – autem – trwa około 17 godzin. Sprawdź przykładową ofertę:  „wyjazd na narty do Les Sybelles„.

 

Dachstein West

Ciekawą propozycją jest również ośrodek znajdujący się w Austrii. Mamy tutaj do czynienia ze stokami dla narciarzy oraz snowboardzistów. Dojazd z Polski to tylko około 12 godzin. Plusem są dobre warunki atmosferyczne oraz znakomicie przygotowane trasy zjazdowe.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakich elementów najlepiej się wystrzegać poszukując butów dla siebie?
Jakich elementów najlepiej się wystrzegać poszukując butów dla siebie?
Wygodne buty to podstawa każdego stroju. Czasem jednak kupujemy parę butów, ponieważ jest modna lub widzieliśmy takie obuwie jako element […]
Ostatnie wpisy