Gdzie warto jeździć za granicę na narty?

Gdzie warto jeździć za granicę na narty?
podwazaj-autorytety
Czas wolny
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zastanawiacie się, gdzie warto pojechać w tym roku na narty? Oto kilka propozycji, które powinny przypaść Wam do gustu.

Val di Sole

Obszar ten znajduje się we Włoszech, w rejonie Trydent-Górna Adyga. Charakteryzuje się pięknymi trasami, które są dostosowane do różnych umiejętności prezentowanych przez narciarzy. Dzięki temu każdy coś dla siebie znajdzie – od początkującego do zaawansowanego. Należy zaznaczyć, że we włoskich Dolomitach zazwyczaj panują bardzo dobre warunki atmosferyczne. Poza tym można liczyć na relatywnie niewielkie koszty związane z pobytem w północnej Italii (około 1500 zł za tydzień). Sprawdź przykładową ofertę: „narty Val Di Sole„.

 

Les Sybelles

Ten region znajduje się natomiast w masywie Arvan-Villards (w Alpach Sabaudzkich). Ciekawostką jest fakt, że trasy zlokalizowane w tym miejscu liczą ponad 310 km. Podobnie jak w poprzednim przypadku, tutaj także mamy do czynienia ze stokami, które są przeznaczone dla ludzi o różnym poziomie zaawansowania. Miejsce charakteryzuje się bardzo dobrze przygotowanymi trasami, a także widokami, które zapierają dech w piersiach. Tutaj także można liczyć na stosunkowo niewielkie ceny za pobyt. Warto zaznaczyć, że podróż z Warszawy do Les Sybelles – autem – trwa około 17 godzin. Sprawdź przykładową ofertę:  „wyjazd na narty do Les Sybelles„.

 

Dachstein West

Ciekawą propozycją jest również ośrodek znajdujący się w Austrii. Mamy tutaj do czynienia ze stokami dla narciarzy oraz snowboardzistów. Dojazd z Polski to tylko około 12 godzin. Plusem są dobre warunki atmosferyczne oraz znakomicie przygotowane trasy zjazdowe.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Na co zwrócić uwagę przy wyborze perfum?
Na co zwrócić uwagę przy wyborze perfum?
Zmysł węchu jest bardzo delikatny i wyselekcjonowany, wykrywa najdelikatniejsze nuty zapachowe. Stąd też przyjemny zapach jest wysoce pożądany wśród towarzystwa. […]
Ostatnie wpisy