Dekoracje do salonu – na co zwracać uwagę?

Dekoracje do salonu – na co zwracać uwagę?
podwazaj-autorytety
Ogród i dom
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Urządzając salon, dobrze pomyśleć o dodatkach do mebli, jakimi są najróżniejsze dekoracje, bibeloty i lampy. Takie elementy nadają wnętrzu charakteru i stylu a czasem potrafią zmienić natężenie światła. Tak jest z wszelkimi powierzchniami lustrzanymi, lampami czy świecznikami.

Lustro w salonie

Dziś może już niemodne, ale kiedyś było obowiązkowym sprzętem w pokoju gościnnym. Obecnie używa się luster w mieszkaniach urządzonych w stylu nowojorskim. Doskonale sprawdza się ono w niewielkich pomieszczeniach – w takim wnętrzu dobrze jest powiesić je naprzeciwko okna. Odbija wtedy światło i salon robi się optycznie większy oraz jaśniejszy. Dobre efekty daje postawienie lampy przed lustrem – światło elektryczne tworzy za jego pomocą wyjątkowy nastrój.

Figurki i świeczniki

Dodają wnętrzu charakteru. Dobrze, żeby były w podobnym stylu, wtedy tworzą zgraną całość. Różne dodatki tego typu można znaleźć na https://euforma.pl.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Drukowanie wizytówek na zamówienie
Drukowanie wizytówek na zamówienie
Drukowanie wizytówek na zamówienie to bardzo ciekawa opcja dla wszystkich osób, które na co dzień są właścicielami firm. Dzięki takim […]
Ostatnie wpisy