Czy można dostać pożyczkę dla firmy bez BIK?

Czy można dostać pożyczkę dla firmy bez BIK?
podwazaj-autorytety
Pieniądze i biznes
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Oferta firm pozabankowych cieszy się bardzo dużą popularnością ze strony wielu osób, które nie mogą skorzystać z kredytów bankowych. Do tej grupy coraz częściej zaliczają się także przedsiębiorcy, doceniający łatwy i szybki dostęp do gotówki.

Nie każdy właściciel firmy może sobie pozwolić na skorzystanie z usług banku. Uzyskanie kredytu wymaga zdolności kredytowej, w tym również dobrej historii kredytowej. Tymczasem negatywne wpisy na temat opóźnień w spłacie zobowiązań są przechowywane przez kilka lat, np. w BIK-u i blokują możliwość ubiegania się o kredyt. W takiej sytuacji można poratować się pożyczką dla firm bez BIK. Jeszcze do niedawna prywatne firmy pożyczkowe budziły dosyć dużą nieufność. Obecnie korzystanie z ich usług jest niezwykle popularnym rozwiązaniem i okazuje się przydatne również w czasie prowadzenia firmy. Przedsiębiorstwo często zmaga się z przejściowymi problemami finansowymi, które wynikają np. z opóźnień w płatności za faktury. W takiej sytuacji szybki zastrzyk gotówki może okazać się bardzo pomocny. Załatwianie skomplikowanych formalności w banku ze świadomością, że aplikowanie o kredyt może i tak skończyć się negatywną odpowiedzią, wydaje się po prostu stratą czasu.

Firmy pożyczkowe wychodzą na przeciw oczekiwań różnych grup, które nie spełniają wymagań banków. Wśród klientów takich podmiotów coraz częściej znajdują się także przedsiębiorcy. Rozsądne korzystanie z tego typu pożyczek może być prostym sposobem na uniknięcie różnych trudności finansowych.

Jest dużo możliwości, jedną z nich może być oferta firmy Megiar, którą znajdziesz na stronie: http://megiar.pl/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Psychotesty – kiedy są konieczne?
Psychotesty – kiedy są konieczne?
Psychotesty, zwane też testami psychologicznymi, służą do pomiaru cech psychicznych ludzi. Psycholodzy i psychiatrzy stosują je do wykrywania zaburzeń psychicznych. […]
Ostatnie wpisy