Akcesoria ułatwiające codzienną opiekę nad niemowlakiem

Akcesoria ułatwiające codzienną opiekę nad niemowlakiem
podwazaj-autorytety
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Narodziny dziecka to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu każdego człowieka. Świeżo upieczeni rodzice muszą jednak pamiętać o tym, aby zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria, które w znacznym stopniu ułatwią im sprawowanie opieki nad niemowlęciem. Warto posiadać m.in. specjalne podkłady dla dzieci, przeznaczone do założenia na materac. Chronią one bowiem tę konstrukcję przez zalaniem, zabrudzeniem oraz zniszczeniem mechanicznym, co podnosi ogólny poziom higieny i zabezpiecza malucha przez groźnymi bakteriami.

Nie tylko nowoczesne rozwiązania

Rodzice opiekujący się niemowlęciem powinni z pewnością zakupić elektroniczną nianię, ponieważ umożliwia ona nieustanne monitorowanie, czy malec śpi spokojnie i bezpiecznie. Jeśli zacznie on wydawać jakiekolwiek niepokojące dźwięki, urządzenie natychmiast o tym poinformuje poprzez sygnał dźwiękowy lub optyczny. Drugim niezwykle przydatnym gadżetem jest podgrzewacz do butelek, dzięki któremu w prosty sposób można dostosować temperaturę posiłku tak, aby była optymalna. Nie obejdzie się ponadto bez specjalnego pluszowego misia z umieszczonym wewnątrz głośnikiem, emitującym dźwięki zbliżone do tych, jakie dziecko słyszało w łonie matki. Sprzęt ten pomaga niemowlęciu się uspokoić i ułatwia mu zasypianie. Wartościowym akcesorium jest też poduszka do karmienia, dostępna w tym sklepie online: https://lulando.pl/pol_m_AKCESORIA-DLA-MAM_PODUSZKI-DO-KARMIENIA-1375.html. Pozostałe godne uwagi rzeczy to m.in.:

– wózek typu parasolka (spacerowy)

– aspirator do usuwania nieczystości z noska 

– pokojowy nawilżacz powietrza 

– fotelik samochodowy

– termometr bezdotykowy

– łóżeczko turystyczne

– silikonowa szczoteczka do mycia dziąseł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Markowe portfele i torebki – inwestycja na lata czy moda?
Markowe portfele i torebki – inwestycja na lata czy moda?
Kiedy ktoś kupuje torebkę za kilkaset złotych może nam się wydawać, że jest to zdecydowanie strata pieniędzy. W końcu można […]
Ostatnie wpisy