Za pomocą jakich materiałów przyciemniane są szyby w samochodach?

Za pomocą jakich materiałów przyciemniane są szyby w samochodach?
podwazaj-autorytety
Moto & Tech
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Coraz częściej na polskich drogach można zobaczyć samochody osobowe z przyciemnionymi szybami. Takie rozwiązanie gwarantuje znaczne ograniczenie promieniowania UV w kabinie (nawet do 99%). Dodatkowa korzyść to podniesienie atrakcyjności wizualnej pojazdu poprzez nadanie mu sportowego charakteru. Do przyciemniania wykorzystuje się przede wszystkim dedykowane folie, które posiada w swojej ofercie np. ta poznańska firma: http://foliggo.com/oferta/folie-samochodowe/.

Stawiajmy na produkty wysokiej klasy 

Dzięki folii umieszczonej na szybach auta kierowca ma zapewniony optymalny komfort termiczny w okresie letnim – głównie z powodu bardzo powolnego nagrzewania się wnętrza. Niewątpliwą zaletą jest również zwiększenie poczucia prywatności i podniesienie ogólnego poziomu bezpieczeństwa. Potencjalny złodziej nie jest bowiem w stanie dostrzec, co znajduje się w pojeździe, a to wyraźnie niweluje jego chęć włamania się. Zdecydowanie najlepiej sprawdzają się folie ceramiczne, ewentualnie wykonane z barwionego poliestru (jedno- i dwuwarstwowe). Ich wyróżnikiem jest wyjątkowa wytrzymałość i jednocześnie łatwość w aplikacji. Na uwagę zasługują zwłaszcza wersje QS oraz NSC. Te pierwsze świetnie dopasowują się do kształtu szyb, natomiast drugie są niepodatne na elektryzowanie i przyciąganie cząsteczek kurzu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Szkodniki które dewastują nasz ogród i jak sobie z nimi radzić?
Szkodniki które dewastują nasz ogród i jak sobie z nimi radzić?
Piękny i zadbany ogród niewątpliwie wymaga sporej ilości wolnego czasu oraz regularnego porządkowania. Systematyczne odchwaszczanie, koszenie trawy czy przycinanie krzewów […]
Ostatnie wpisy