Z jakich urządzeń korzysta się we współczesnej kosmetologii?

Z jakich urządzeń korzysta się we współczesnej kosmetologii?
podwazaj-autorytety
Moto & Tech
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kosmetologia to dziedzina, która nie mogłaby istnieć bez zabiegów wykonywanych za pomocą licznych urządzeń opartych na innowacyjnych technologiach. Są one w pełni bezpieczne i w minimalnym stopniu inwazyjne, ale jednocześnie gwarantują widoczne na pierwszy rzut oka efekty. Najbardziej przydatne w każdym salonie są aparaty do modelowania sylwetki oraz poprawiania wyglądu twarzy i usuwania z niej wszelkich niedoskonałości. Wiele takich funkcjonalnych urządzeń można znaleźć na https://abacosun.pl/urzadzenia.

Kombajn kosmetyczny to absolutne minimum 

W salonach o stosunkowo niewielkim metrażu podstawowym urządzeniem powinien być wydajny i wielofunkcyjny kombajn kosmetyczny, który służy do wykonywania nawet kilkunastu różnorodnych zabiegów. Jego podstawową zaletą jest to, że zajmuje mało miejsca, a jednocześnie prezentuje się bardzo profesjonalnie i kosztuje znacznie mniej niż zestaw kilku pojedynczych sprzętów. Najlepiej wybrać oczywiście model dostosowany do najczęściej świadczonych przez nas usług. W większości przypadków konieczne jest jednak wyposażenie gabinetów kosmetycznych w dodatkowe elementy. Przydatny okaże się z pewnością aparat do karboksyterapii, czyli odmładzania skóry twarzy dwutlenkiem węgla i leczenia zaburzeń atroficznych. Składa się on ze specjalnego pistoletu igłowego oraz butli wypełnionej gazem CO2 (ze wskaźnikiem poziomu substancji).

Drugi polecany sprzęt to plazma ARC, przeznaczona do niechirurgicznego liftingu twarzy i powiek, a także usuwania brodawek i innych niepożądanym niedoskonałości. Obejmuje ona aparat główny, głowicę, kilka elektrod i kabel zasilający, a jej działanie opiera się na wykorzystaniu łuku plazmowego i jego energii. Pozostałe godne uwagi rozwiązania to: laser diodowy i frakcyjny, wapozon (do przygotowywania cery), darsonval (do zabiegu elektroterapii), parafiniarka, aparat do peelingu kawitacyjnego i mikrodermabrazji, sprzęt do infuzji tlenowej, frezarka do paznokci, autoklaw (do odkażania narzędzi), lampa sollux (do zabiegów światłoleczniczych) i lampa typu lupa.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Google ads – jak może pomóc w Twoich działaniach marketingowych? Poznaj agencję ADSright
Google ads – jak może pomóc w Twoich działaniach marketingowych? Poznaj agencję ADSright
Reklamy Google ads to świetny sposób, aby nie tylko wyświetlać swoje treści odpowiednim odbiorcom, ale także wyświetlać je właściwym osobom, […]
Ostatnie wpisy