Dlaczego warto się zdecydować na zakup zmywarki?

Dlaczego warto się zdecydować na zakup zmywarki?
podwazaj-autorytety
Ogród i dom
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zmywarka to jedno z najpopularniejszych urządzeń w domu. To wielka oszczędność czasu, a także pomaga oszczędzać wodę i energię elektryczną.

Ale jest wiele powodów, dla których warto rozważyć zakup zmywarki do zabudowy 60 cm czy innego typu. Oto niektóre z nich:

Zaoszczędzisz czas

Przeciętna osoba spędza 20 minut na ręcznym myciu naczyń, podczas gdy zmywarka może oczyścić cały ładunek w zaledwie 15 minut. To ogromna oszczędność czasu, gdy masz napięty grafik lub masz dzieci, które potrzebują kolacji na czas!

Zużyjesz mniej wody i energii

Przy średnim przepływie wody w kranie wynoszącym 2 galony na minutę, ręczne zmywanie naczyń może spowodować zużycie nawet 150 galonów wody dziennie. Zużyjesz również mniej energii podczas ręcznego zmywania naczyń niż podczas korzystania ze zmywarki. A jeśli masz wodę studzienną, która wymaga uzdatniania, używanie mniejszej ilości gorącej wody pomoże zaoszczędzić pieniądze na chemikalia.

Twoje naczynia będą czystsze

Zmywarki używają silniejszych detergentów niż te, których używałbyś ręcznie – nie pozostawiają one na naczyniach piany z mydła, tak jak robi to zwykłe mydło do rąk! Ponadto, po zakończeniu każdego cyklu, przez 15 minut dezynfekują naczynia gorącą wodą (i przed następny), który usuwa 99,9% bakterii z Twoich naczyń. W rezultacie, nawet jeśli użyjesz mydła do rąk tej samej marki, którą producent zaleca do swoich zmywarek, Twoje naczynia i tak będą czystsze niż gdybyś mył je ręcznie!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie oprogramowanie może usprawnić pracę na co dzień, zarówno w biurze, jak i w domu?
Jakie oprogramowanie może usprawnić pracę na co dzień, zarówno w biurze, jak i w domu?
Komputery stały się w dzisiejszych czasach nie tylko statycznym wyposażeniem, ale funkcjonalnymi narzędziami, które jak się okazuje, są niezbędne w […]
Ostatnie wpisy