Udogodnienia dla hoteli – suszarki do włosów i dozowniki mydła

Praktyczne i innowacyjne wyposażenie

Hotelowa łazienka mówi wiele o tym, jakie podejście do gości ma dany obiekt. Czystość w tym miejscu jest absolutną podstawą i nie podlega dyskusji, ale hotelarze coraz częściej starają się zapewnić swoim klientom dodatkowe udogodnienia. Sprawdźmy, jakie nowoczesne rozwiązania świetnie sprawdzają się w praktyce.

Bez względu na standard hotelu w wyposażeniu łazienki możemy wskazać elementy, które są punktem obowiązkowym. Mydelniczka lub dozownik mydła muszą być zagwarantowane w każdym obiekcie, który wynajmuje pokoje dla gości. Ze względów higienicznych szczególnie zalecane jest to drugie udogodnienie. Mydło dostarczane w dozowniku sprawdza się także pod względem ekonomicznym. Urządzenie to nie jest żadną nowością i funkcjonuje na rynku od lat. Również w hotelarstwie trudno szukać innowacyjnych rozwiązań na tym polu. A jednak! Dozownik do mydła bezdotykowy to świetny patent na wprowadzenie higieny na jeszcze wyższy poziom. Nasi goście z pewnością docenią nowoczesne urządzenie, a my jeszcze na tym zaoszczędzimy. Najnowsze dozowniki automatyczne wyposażone są w mechanizm kontroli ilości dostarczanego płynu.

Kolejne udogodnienie, którym mogą wyróżnić się łazienki w hotelach, są suszarki do włosów. Ten element wyposażenia na pewno docenią panie, które nie będą musiały martwić się o to, czy nie zapomniały zabrać z domu własnego asortymentu. Kwestia miejsca zamontowania hotelowej suszarki do włosów jest kluczowa dla komfortu użytkowania. Ważne również, aby była wyposażona w długi przewód i miała możliwość regulacji nawiewu.

Rozpowszechnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

11 − 8 =