Udogodnienia dla hoteli – suszarki do włosów i dozowniki mydła

Udogodnienia dla hoteli – suszarki do włosów i dozowniki mydła
podwazaj-autorytety
Czas wolny
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Praktyczne i innowacyjne wyposażenie

Hotelowa łazienka mówi wiele o tym, jakie podejście do gości ma dany obiekt. Czystość w tym miejscu jest absolutną podstawą i nie podlega dyskusji, ale hotelarze coraz częściej starają się zapewnić swoim klientom dodatkowe udogodnienia. Sprawdźmy, jakie nowoczesne rozwiązania świetnie sprawdzają się w praktyce.

Bez względu na standard hotelu w wyposażeniu łazienki możemy wskazać elementy, które są punktem obowiązkowym. Mydelniczka lub dozownik mydła muszą być zagwarantowane w każdym obiekcie, który wynajmuje pokoje dla gości. Ze względów higienicznych szczególnie zalecane jest to drugie udogodnienie. Mydło dostarczane w dozowniku sprawdza się także pod względem ekonomicznym. Urządzenie to nie jest żadną nowością i funkcjonuje na rynku od lat. Również w hotelarstwie trudno szukać innowacyjnych rozwiązań na tym polu. A jednak! Dozownik do mydła bezdotykowy to świetny patent na wprowadzenie higieny na jeszcze wyższy poziom. Nasi goście z pewnością docenią nowoczesne urządzenie, a my jeszcze na tym zaoszczędzimy. Najnowsze dozowniki automatyczne wyposażone są w mechanizm kontroli ilości dostarczanego płynu.

Kolejne udogodnienie, którym mogą wyróżnić się łazienki w hotelach, są suszarki do włosów. Ten element wyposażenia na pewno docenią panie, które nie będą musiały martwić się o to, czy nie zapomniały zabrać z domu własnego asortymentu. Kwestia miejsca zamontowania hotelowej suszarki do włosów jest kluczowa dla komfortu użytkowania. Ważne również, aby była wyposażona w długi przewód i miała możliwość regulacji nawiewu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak dbać na co dzień o wygląd swojego samochodu?
Jak dbać na co dzień o wygląd swojego samochodu?
Istotą funkcjonowania car-detailingu jest pielęgnacja samochodu spowodowana chęcią utrzymania auta w stanie salonowym. Jest on dedykowany dla każdego pojazdu. Warto […]
Ostatnie wpisy