Ponadczasowe pamiątki chrztu

Ponadczasowe pamiątki chrztu
podwazaj-autorytety
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Chrzest jest szczególnym wydarzeniem dla dziecka i jego rodziców. Mimo tego, że kilkumiesięczny maluch będzie głównym bohaterem tego dnia, nie zapamięta go osobiście. Dlatego, aby szczególnie go upamiętnić warto wybrać takie pamiątki do chrztu, na które dziecko w przyszłości będzie spoglądało z sentymentem i miało świadomość tego, jak bardzo ważna była to uroczystość.

Klasyczne i ponadczasowe prezenty

Od wielu lat, dużą popularnością wśród prezentów z okazji chrztu cieszą się wykonane z metali szlachetnych medaliki lub krzyżyki. Dziecko nie skorzysta z takiego podarunku od razu, lecz w przyszłości będzie mu przypominał o tym dniu. Chrzest to wydarzenie religijne, więc osoba obdarowująca dziecko takim prezentem chce aby maluch wzrastał w wierze. Dodatkowy grawer na odwrocie medalika ze specjalną dedykacją sprawi, że upominek będzie bardzo osobisty, podkreślający szczególną więź z dzieckiem. Do prezentu można dołączyć ilustrowaną Biblię dla dzieci, która w ciekawy sposób ukaże brzdącowi najważniejsze sceny z historii wiary.

Kreatywne upominki

Dla tych, którzy odbiegają od klasyki na rzecz oryginalności również jest szeroki wachlarz możliwości. Modny upominek to wykonany na zamówienie spersonalizowany album na zdjęcia. Na okładce mogą się znaleźć dane dziecka, takie jak: imię i nazwisko, miejsce urodzenia, waga i wzrost mierzone tuż po porodzie. W środku jest mnóstwo miejsc na zdjęcia z dzieciństwa. Taki album to pamiątka na całe życie.

Praktyczne rozwiązania

Osoby ceniące sobie praktyczne prezenty mogą zdecydować się na funkcjonalne upominki. Będzie to na przykład miękki kocyk z wyszytym imieniem dziecka i datą chrztu. Doskonały podarunek to także urocza, drewniana kołyska na biegunach. Z okazji chrztu można sprezentować rzeczy, których aktualnie potrzebują rodzice, przykładowo wózek lub fotelik samochodowy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Lampka nocna – dlaczego warto ją posiadać?
Lampka nocna – dlaczego warto ją posiadać?
Co to jest? Lampki nocne przeznaczone są do oświetlania przestrzeni wokół łóżka. Wykonane są zazwyczaj z metalu, plastiku lub szkła […]
Ostatnie wpisy