Nowoczesne modele zapalniczek

Prawie każdy miłośnik palenia papierosów korzysta na co dzień z zapalniczki. Jest to niewielkie, mobilne urządzenie wytwarzające w dowolnej chwili płomień ognia, który służy do podgrzania tytoniu (ewentualnie innego materiału, np. ziołowego suszu). Na rynku znajdziemy modele zróżnicowane pod względem zarówno materiału wykonania, jak i rodzaju zastosowanej substancji palnej czy ogólnej estetyki. Mnóstwo funkcjonalnych oraz atrakcyjnych wizualnie zapalniczek posiada w asortymencie ten sklep internetowy: https://vaporshop.pl/pl/35-zapalniczki.

Do wyboru, do koloru 

Zapalniczka jest gadżetem niezwykle użytecznym i uniwersalnym, ponieważ może być powodzeniem wykorzystywana do popalania papierosów, skrętów, a nawet bonga. Współcześnie najbardziej popularne są modele benzynowe, w których płomień uzyskiwany jest wskutek spalania benzyny zlokalizowanej w korpusie. Wydobywa się on natomiast za pomocą specjalnego knota. Dużym powodzeniem cieszą się też zapalniczki gazowe z mechanizmem opartym na przycisku tworzącym iskrę. W tym przypadku gaz jest wyrzucany w formie ognia jako efekt działania wysokiego ciśnienia.

W sklepach znajdziemy ponadto oryginalne modele żarowe (emitujące płomień o barwie czerwonej, niebieskiej albo zielonej) oraz plazmowe (ładowane kablem USB). Są one jednak przeznaczone głównie dla kolekcjonerów poszukujących niebanalnych rozwiązań. Jeśli chodzi o materiał obudowy, to polecane są w szczególności zapalniczki metalowe i z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, bo gwarantują ponadprzeciętną trwałość i z pewnością będą służyły przez wiele lat.

Rozpowszechnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 + dwadzieścia =