Jak łączyć modowe dodatki?

Jak łączyć modowe dodatki?
podwazaj-autorytety
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Moda to z jednej strony zabawa, a z drugiej poważny biznes. Każda osoba chce wyglądać dobrze. Czasami kosztem porzucenia swojego stylu, aby ubierać się bardziej modnie. Jednak mimo, że w sklepach mamy propozycje dobierania zestawów ubrań, to wciąż możemy mieć wątpliwości, jak do nich dopasować dodatki. A przecież bez odpowiednich akcesoriów same ubrania mogą nie wyglądać dobrze. Choćby buty damskie oryginalne w intensywnych kolorach trzeba umieć dopasować do całej stylizacji, aby nie wyglądać zbyt kolorowo i przerysowanie. Także dobranie paska czy torebki może sprawiać wiele kłopotów. 

Jak dopasować cały strój do siebie?

Przede wszystkim warto najpierw ustalić bazę. Wybrać ubrania, które chcemy razem założyć i zobaczyć, czego nam brakuje. Oczywiście mogą to być buty, torebka czy plecak. Ponadto warto zobaczyć czy strój nie jest zbyt prosty i nie warto dodać biżuterii. Niektóre osoby potrzebują też paska do spodni, aby te leżały lepiej. Wyjmując wszystkie elementy i kładąc je obok siebie zobaczymy czy pasują.

Można też postawić po prostu na jeden elegancki dodatek, który sprawi, że reszta ubrania będzie dla niego tłem. Są to modne torby. Tutaj wybór jest szeroki. Można stawiać na modele renomowanych marek, torebki uszyte z fakturowanej skóry lub ekoskóry czy też po prostu produkty w intensywnych barwach. Pozwalając torebce grać pierwsze skrzypce wystarczy nam stylizacja w neutralnych kolorach jak beż, biel, szarość czy czerń. Nie musimy za dużo kombinować, ponieważ nawet zestaw basic będzie dobrze tu wyglądał.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Dokumentacja księgowa swojej firmy – jak ją prowadzić?
Dokumentacja księgowa swojej firmy – jak ją prowadzić?
Wielu przedsiębiorców decyduje się na samodzielne prowadzenie księgowości własnej firmy. W ten sposób zyskują pewne oszczędności. Tym samym nakładają na […]
Ostatnie wpisy