Nowoczesna i komfortowa herbaciarnia – jak ją urządzić?

Nowoczesna i komfortowa herbaciarnia – jak ją urządzić?
podwazaj-autorytety
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Herbaciarnie są mocno oblegane przez klientów, zwłaszcza w chłodniejsze dni. Jest to idealny miejsce, aby wstąpić na filiżankę herbaty i się ogrzać, ale też świetna miejscówka do spotkania ze znajomymi. Jednak, aby takie miejsce zachęcało do przyjścia i spędzania w nim czasu musi być odpowiednio urządzone. Herbaciarnia powinna być zarazem nowoczesna i dopasowana do tempa życia lokalnej społeczności, oraz komfortowa. Nie każdy będzie chciał wziąć herbatę na wynos czy też na szybko usiąść na stołku przy blacie, aby ją wypić na raz.

Większość osób przyjdzie do tego miejsca z zamiarem posiedzenia dłużej, delektowania się smakiem herbaty i choćby poczytać książkę, albo nawet usiąść wygodnie i odpocząć. Dlatego ważne są choćby wygodne siedzenia jak pufy i fotele. Różnego rodzaju pufy znajdziemy tutaj: https://euforma.pl/sklep/pufy/fatty. Istotne jest, aby ich kolorystyka była w ciepłych tonach, które korespondują z ciepłem samej herbaty. Co jeszcze będzie potrzebne do zrobienia atmosfery?

Odpowiednio podana szklanka herbaty

Wbrew pozorom ten napój można podawać w wielu naczyniach w zależności od samego rodzaju herbaty. Jednak niewątpliwie nowoczesne kubki i szklanki zrobią wrażenie na klientach tego miejsca. Warto więc zainwestować w niebanalne kubki, które produkuje Manufaktura Porcelany. Przede wszystkim mają one nietuzinkowy kształt. Kubek z wgnieceniem, który przypomina swoją lekkością papierowy, ale jest wykonany z porcelany z pewnością spodoba się wielu osobom. Do kompletu można też kupić talerze, na których podamy kawałek zamówionego ciasta.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czekolada w różnej postaci, czyli co można zrobić z odrobiny mleka i kakao
Czekolada w różnej postaci, czyli co można zrobić z odrobiny mleka i kakao
Mleczna czekolada to szczególny rodzaj słodyczy, który zawsze doskonale poprawia humor i jest uwielbiany zarówno przez najmłodszą, jak i najstarszą […]
Ostatnie wpisy