Jak się ubrać na randkę?

Nie ma racji ten, kto uważa, że powiedzenia „jak cię widzą tak cię piszą” oraz „pierwsze wrażenie jest najważniejsze” są jedynie pustymi frazesami. I choć pokładanie nadziei tylko i wyłącznie w odpowiednim ubiorze, może okazać się szybką drogą do porażki, jego bagatelizowanie jest równie złudne. Sprawdź, jak dobrze wyglądać na randce.

Odpowiednio do miejsca i okazji

Jest to pierwsza i zarazem najważniejsza zasada, którą należy się kierować. Udając się do restauracji, teatru czy na balet, ubiór musi być elegancki. Zbyt swobodny wygląd może wprawić partnerkę w zakłopotanie, nie mówiąc już o obrazie ludzi napotkanych u celu. Na tego typu randkach mile widziana jest koszula z mankietami, marynarka oraz eleganckie spodnie i buty. Inaczej sprawa wygląda w przypadku kina, udania się na mecz czy nawet zwykłego spaceru po parku. Oczywiście, i tutaj warto pokazać się możliwie elegancko, natomiast przesada może zostać źle odebrana. Garnitur raczej więc odpada. Ograniczenie się nawet do koszulki polo albo koszulki z marynarką będzie bardzo dobrym rozwiązaniem.

Zachowując swój styl

Należy również pamiętać, że na randkach, zwłaszcza tych pierwszych, trzeba się czuć komfortowo, co z kolei przekłada się na pewność siebie. Nie warto więc na siłę ubierać rzeczy, które pod żadnym kątem nie pasują do preferowanego stylu. Niemal każdy może znaleźć ubrania, które zarazem będą i eleganckie, i zgodne z indywidualnymi upodobaniami. Jednak niech zawsze będzie to markowa odzież męska, którą rozpoznać można nawet na pierwszy rzut oka. W końcu obojętnie, jak randka się skończy, warto wyglądać z klasą.

Rozpowszechnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

piętnaście + 16 =