Niebanalne pomysły na sesję ślubną

Niebanalne pomysły na sesję ślubną
podwazaj-autorytety
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ślub nierozerwalnie wiąże się z sesją ślubną, która podkreśla i pozwala zawsze pamiętać o tym wyjątkowym wydarzeniu. To pamiątka, która zostaje z nami na lata i jest szczególnym zapisem towarzyszących tego dnia emocji i wrażeń. Młode pary coraz częściej poszukują oryginalnych pomysłów na zorganizowanie sesji. Zadaniem fotografa jest sprostanie takim oczekiwaniom. Decydując się na współpracę z Look at me photography z pewnością można liczyć na wyjątkowy, niebanalny efekt.

Sesja ślubna na łonie natury czy rekwizyty?

Jeszcze do niedawna sesje ślubne odbywały się wyłącznie w studiu fotograficznym na tle tych samych ozdób. Dzisiaj młodzi chętniej wybierają sesje plenerowe, pozując na tle natury. Wiele osób wybiera zdjęcia w wodzie, górach, a nawet w trakcie uprawiania sportów ekstremalnych. Można też wybrać pozowanie z rekwizytami. Wianek we włosach to jeden z tych, który świetnie wpisuje się w modny ostatnio styl boho. Bardziej jednak pasuje do tego pomysłu pozowanie z antykami. Dużą popularnością cieszy się również wykorzystywanie gadżetów z fotobudki np. wąsów czy okularów, które również świetnie rozluźniają atmosferę w czasie pracy. Niebanalnym pomysłem jest także wykorzystanie pasji młodych. Aby efekt był jak najbardziej naturalny, należy opierać się wyłącznie na realnych zainteresowaniach małżonków. Ponadto ciekawym trendem wydaje się wykorzystanie w fotografii ślubnej zdjęcia w formie GIF, czyli połączenie kilku ujęć, które dają ostatecznie efekt ruchu np. wkładania obrączki na palec.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie materiały są używane do tworzenia dobrych jakości butów?
Jakie materiały są używane do tworzenia dobrych jakości butów?
Jeśli chodzi o buty, istnieje wiele różnych materiałów, które mogą być używane. Niektóre z najczęstszych obejmują skórę, gumę, skórę syntetyczną […]
Ostatnie wpisy