Najmodniejsze torebki – wiosna 2018

Damska torebka to jeden z najważniejszych dodatków. Bez niej większość z nas nie wyobraża sobie normalnego funkcjonowania. W torbie nosimy wszystko czego potrzebujemy na co dzień. Nasz mały, prywatny świat…

 

Jaką torebkę powinniśmy wybrać?

Fason torebki dobieramy wedle naszego gustu oraz potrzeb. Jeśli prowadzimy aktywny tryb życia i jesteśmy zmuszone do noszenia w naszej torbie wielu rzeczy wybierzmy tzw. shopper bag. Ten model jest wygodny, a jednocześnie bardzo elegancki. Pasuje do wielu stylizacji.

Natomiast torebka skórzana lakierowana będzie idealnie wyglądała z eleganckimi rzeczami. Możemy ją nosić jako dopełnienie służbowego mundurka. Lakierowana skóra doda nam szyku. Mniejsze modele, na przykład kopertówki świetnie się sprawdzą w czasie wieczornych wyjść.

Jaką torebkę wybrać? Z naturalniej skóry, a może lepszy będzie materiał syntetyczny?

Jaki materiał wybrać? Skórę naturalną czy tą ekologiczną? Tu wybór zależy tylko od nas. Skóra naturalna zawsze wygląda bardzo elegancko i stylowo. Jeśli odpowiednio o nią dbamy, to wyroby z niej wykonane mogą nam posłużyć przez kilka sezonów.

Skórę ekologiczną wybierają osoby, które nie chcą przyczyniać się do zabijania zwierząt w imię mody. Na przykład wegetarianie i weganie. Ale czy skóra ekologiczna jest tak naprawdę eko? To sztuczne tworzywo, pochodna ropy naftowej i plastiku. Musimy być świadomi, że taka syntetyczna skóra będzie się rozkładać przez setki, jeśli nie tysiące lat. Natomiast ze skórą naturalną przyroda poradzi sobie w mgnieniu oka.

Rozpowszechnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × cztery =