Manicure – od czego zacząć?

Manicure – od czego zacząć?
podwazaj-autorytety
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zadbane paznokcie są wizytówką każdego człowieka. Wyglądają estetycznie, ale też mogą przyciągać wzrok, jeśli są ozdobione. Manicure to sposób na piękne paznokcie, które można uzyskać w domowych warunkach. Do zrobienia manicure potrzebne są specjalne przybory, przyda się też lakier do paznokci w modnym kolorze. Przed przystąpieniem do zabiegu, warto namoczyć paznokcie oraz skórki, dzięki temu płytka paznokcia będzie łatwiejsza do wypolerowania.

Manicure — co potrzeba do jego wykonania?

Narzędzia do paznokci to absolutna podstawa każdego manicure. Do pielęgnowania płytki paznokcia potrzebne są pilniczki o różnej granulacji oraz ostre nożyczki. Przydadzą się również cążki do usuwania skórek oraz polerka do paznokci. W przypadku nakładania lakierów hybrydowych konieczna będzie też lampa utwardzająca lakier. W pielęgnacji paznokci oraz skórek używa się często olejków, które zapobiegają przesuszaniu skórek oraz łuszczeniu się płytek paznokcia. Warto znaleźć też swój ulubiony lakier do paznokci, dzięki temu uzyska się modny i estetyczny wygląd. Pilniczkiem udaje się uzyskać pożądany kształt paznokcia, ważne, aby każdy paznokieć wykończony był w identyczny sposób. Odsuwanie lub wycinanie skórek sprawi, że dłoń będzie wyglądała na bardzo zadbaną.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej – o czym nie można zapomnieć?
Przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej – o czym nie można zapomnieć?
Pierwsza Komunia Święta to bardzo istotne wydarzenie. Z racji tego, że w znaczącej liczbie przypadków jest udzielana dzieciom, to na […]
Ostatnie wpisy