Manicure i fryzura na ślub – trendy w sezonie 2019

Manicure i fryzura na ślub – trendy w sezonie 2019
podwazaj-autorytety
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Paznokcie ślubne 

Każda przyszła panna młoda w tym swoim jedynym i wymarzonym dniu pragnie wyglądać wyjątkowo. Wówczas wszystko musi być perfekcyjne i dopięte na ostatni guzik. Fotograf zawsze jest blisko i każda ulotna chwila zostanie na zawsze uwieczniona na zdjęciach. Ślubna obrączka na palcu zawsze zapiera dech w piersiach. Większość gości weselnych chce ją podziwiać. Wówczas na głównym planie razem z obrączką ukazują się ślubne paznokcie młodej pani. W aktualnych trendach paznokcie są wizytówką kobiety. Różnorodne zestawy hybrydowe skradają serca kobiet, a wtedy manicure możemy wykonać samodzielnie. Ponadczasową stylizacją jest french. W 2019 roku dalej nie wyszedł z mody i jest systematycznie wykonywany na uroczystości zaślubin. Jednocześnie wyłoniła się nowa stylizacja, która jest równie konkurencyjna, jak manicure francuski. Babyboomer jest jeszcze delikatniejszy i co ważne, wygląda nieskazitelnie w połączeniu z białą suknią. Wciąż górują stylizacje delikatne i w sercach kobiet gości klasyka. Częstym urozmaiceniem są cyrkonie. Są idealnym akcentem dodającym blasku i jednocześnie nieprzesadzonym. Odważniejsze panie lubują się w wyborze koloru przewodniego na weselu i wpleceniem go w barwy paznokci, bukietu czy też wystroju sali.

 

Fryzjerskie rewolucje

 

Zadanie fryzjera również nie należy do najłatwiejszych. Możliwych stylizacji jest niesamowicie dużo, a każda kobieta ma inną urodę i gust. Jednakże w 2019 roku dalej królują koki. Nie są to jednak upięcia idealne i perfekcyjne, z milionami wsuwek we włosach. Obecnie koki są w „kontrolowanym nieładzie”, lekko spuszczone i delikatnie spięte. Włosy są pofalowane oraz nadają fryzurze lekkości i polotu. Od pewnego czasu w modzie są akcenty folklorowe. Panny młode coraz częściej decydują się na warkocze, kłosy i francuzy. Nie są to upięcia mocno plecione, lecz z delikatnością. W 2019 roku zdecydowanie kobiety interesują się stylem słowiańskim. Jest to silnie uwidocznione. Zamiast diademów coraz częściej na głowach widoczne są różnorodne wianki. Profesjonalni fryzjerzy podążają za duchem czasu i stają na wysokości zadania. Nożyczki fryzjerskie potrafią zdziałać prawdziwe cuda. Część z przyszłych pań młodych decyduje się na obcięcie włosów w kształt trójkąta. Nie jest już modne zapuszczanie włosów do ślubu. Często panie chcą w tym wyjątkowym dniu wyglądać zupełnie inaczej i decydują się na odważne posunięcia. W każdej ewentualności dostępne są wypełniacze włosów oraz tzw. dopinki clip-in.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Frezarka CNC – jakie ma zalety?
Frezarka CNC – jakie ma zalety?
Frezarki CNC są jednym z najważniejszych narzędzi produkcyjnych, ponieważ można je wykorzystać do tworzenia różnego rodzaju przedmiotów i produktów. Mogą […]
Ostatnie wpisy