Kilka pomysłów na ułożenie długich i krótkich włosów

Kilka pomysłów na ułożenie długich i krótkich włosów
podwazaj-autorytety
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Proste, kręcone, długie, krótkie, blond, czy też czarne. Włosy, bo o nich tu mowa, mogą być różne w zależności od konkretnej osoby. Pomimo tych rozbieżności zapewne każdemu zależy, aby wyglądały one ładnie i zdrowo, a także nie sprawiały problemów w codziennym układaniu. Co jednak jeśli nie ma się na nie pomysłu?

Krótkie jest piękne

Wiele osób uważa, iż najsprawniej włosy trzyma się w ryzach jeśli są krótkie. Fakt, taka długość nie wymaga dużego nakładu pracy, a i pielęgnacja jest wtedy łatwiejsza. Najważniejsze, aby dobrać w tej sytuacji odpowiednie cięcie, pasujące chociażby do kształtu twarzy. Modne krótkie fryzury to niezmiennie bob w wersji klasycznej czy też asymetrycznej, fryzury typu pixie cut, eleganckie irokezy czy też fryzury z pazurkami. Takie uczesania nie tylko potrafią znacząco odmłodzić swoją posiadaczkę, ale też nadać lekkości i objętości. Są również komfortowe w ciepłą, letnią pogodę, a przy włosach zniszczonych znacznie ułatwiają proces ich regeneracji.

Fantazja w ruch

Długie włosy dają zdecydowanie spore pole do popisu, jeśli chodzi o kreatywność fryzjerską, a ta coraz bardziej jest w stanie zaskoczyć niejedną kobietę. Wszelkie zmyślne, misternie wykonane koki, czy upięcia oraz robiące wrażenie „konstrukcje” jakie są w stanie wyczarować wprawni fryzjerzy, mogą wywołać zawrót głowy. Jednak na co dzień najlepiej sprawdza się tradycyjny kucyk, a nie trzeba wiele, aby taką podstawową wersję przekształcić w coś bardziej eleganckiego. Należy tu również wspomnieć oczywiście o wszelkiego rodzaju warkoczach. W tym wypadku także można zabłysnąć czymś oryginalnym, a jeśli nie ma się na to pomysłu, warto wejść chociażby na stronę https://jld.pl/articles/story/fryzury/4-modne-warkocze-na-kazda-okazje. Taka doza inspiracji z pewnością pomoże niejednej pani stworzyć ze swoich włosów coś, co nie tylko doda uroku, ale również będzie wygodne w noszeniu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Po czym poznać dobrego masażystę?
Po czym poznać dobrego masażystę?
Znalezienie kompetentnego masażysty bywa dużym wyzwaniem. Przekonały się o tym osoby, które wielokrotnie korzystały z usług tego specjalisty. Poprawnie przeprowadzony […]
Ostatnie wpisy