Jak wybrać wygodne buty na obcasie?

Jak wybrać wygodne buty na obcasie?
podwazaj-autorytety
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Szpilki czy buty na słupku dodają kobiecości i pewności siebie każdej z pań. Niestety, bardzo często, mimo iż buty na obcasie robią duże wrażenie, kobiety narzekają na ból stóp oraz niewygodę. Dlatego wybierając się na zakupy trzeba dobrze sprawdzić daną parę butów pod każdy aspektem, nie tylko wizualnym. Na co zwrócić uwagę podczas kupowania wysokich butów? Jakich unikać?

Kupowanie butów na obcasie

Podstawową zasadą robienia zakupów obuwniczych to wybieranie butów, które są lekkie. Szpilki, czółenka czy koturny nie powinny być toporne, ponieważ znacznie utrudnia to chodzenia i zmniejsza komfort noszenia, szczególnie jeśli buty ma się na stopach wiele godzin w ciągu dnia. Wygodne buty na obcasie muszą być także stabilne. Szukając idealnych butów dla siebie warto wybierać te, które zapinane są dodatkowo na pasek wokół kostki. To nie tylko modne i kobiece detale, ale również elementy, które sprawiają, że buty znacznie lepiej trzymają się na stopach. Wygodę warto też zapewnić sobie poprzez wybór szpilek, których obcas występuje bliżej środka buta, a nie na jego krawędzi. Dzięki temu nogi nie męczą się tak, a otarcie czy dyskomfort jest zminimalizowany. Nie bez znaczenia jest też rozmiar danej pary butów. Jeśli buty będą zbyt ciasne, nie ma mowy o wygodnym ich noszeniu. Z drugiej strony za luźne obuwie zsuwa się i powoduje, że stopy nie mają żadnej przyczepności. Jeśli rozmiar jest delikatnie za mały lub za duży, można skorygować to wkładkami.

Duży wybór butów, w tym czółenek znajdziesz w sklepie internetowym Nescior.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
W jaki łatwy sposób można nabyć uniformy dla swoich pracowników?
W jaki łatwy sposób można nabyć uniformy dla swoich pracowników?
Odzież robocza i wyposażenie w nią pracowników to jeden z podstawowych obowiązków każdego pracodawcy, opisany również w zasadach bezpieczeństwa i […]
Ostatnie wpisy