Ochroń swój telefon przed uszkodzeniem

Ochroń swój telefon przed uszkodzeniem
podwazaj-autorytety
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Według opublikowanych w sieci danych, około połowa użytkowników smartfonów miała w swoim życiu przypadek, że ich smartfon na skutek upadku uległ zniszczeniu. Czasami to tylko chwila zwykłej nieuwagi i drogi sprzęt ląduje na twardej posadzce. Rezultat takiego upadku jest bardzo łatwy do przewidzenia. Najczęstszym rodzajem usterek jest popękana szybka, uszkodzony wyświetlacz, strzaskana obudowa telefonu. Można tego uniknąć. Kupując smatfon, warto od razu pomyśleć o zakupie ochronnych akcesoriów dedykowanych do danego modelu telefonu.

Podstawowe akcesoria chroniące telefon

Elementem, który najczęściej ulega uszkodzeniu w smartfonie jest ekran. Nowoczesne telefony są dość duże, mają sporą powierzchnię wyświetlacza, ma się więc,co zbić. Dobrą ochroną jest szkło hartowane Asus. Na rynku są również modele telefonów, w których wymienna jest szybka. Oprócz szkła hartowanego warto zaopatrzyć się w etui. Na rynku jest ich spory wybór, do każdego modelu telefonu. Głównym zadaniem etui, jest ochrona smartfona przed upadkiem z małej wysokości. Najbardziej popularne są etui typu case. Solidnie wykonane etui, tego typu nie tylko ochroni tył telefonu, ale również zabezpieczy w niewielkim stopniu wyświetlacz, dzięki krawędziom bocznym.

Różnorodne case mogą zmienić kolorystykę, mają także dodatkowe funkcjonalności, na przykład kieszonkę na kartę. Inny rodzaj etui, to bumper, który jest opaską krawędzi telefonu. Kolejne etui, to występujące w wielu wariantach pokrowce i futerały, kabury. Ich zadaniem jest ochrona smartfona (przede wszystkim szybek do telefonów) i w tej roli sprawdzają się bardzo dobrze.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Stroik ze sztucznych kwiatów – jak go wykonać?
Stroik ze sztucznych kwiatów – jak go wykonać?
Zastanawiasz się jak stworzyć stroik ze sztucznych kwiatów? Wystarczy dokonać parę niezbędnych zakupów, aby zacząć z przyjemnością tworzyć piękne i […]
Ostatnie wpisy