Jak w przemyślany sposób można wykorzystać płytki w wystroju wnętrz?

Jak w przemyślany sposób można wykorzystać płytki w wystroju wnętrz?
podwazaj-autorytety
Ogród i dom
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Płytki są uniwersalnym elementem, który można wykorzystać do ozdobienia dowolnego wnętrza. Najczęściej są one zakładane w kuchniach i łazienkach. W tych pomieszczeniach można w pełni wykorzystać ich funkcje antypoślizgowe, czy łatwość w wyczyszczeniu plam. Jednak projektanci wnętrz chętnie korzystają z glazury również w sypialniach i salonach. Odpowiednio dobrana ceramika w połączeniu z meblami i ozdobami ścian tworzy unikalne i atrakcyjne wnętrza. Płytki mogą powiększać pomieszczenie, narzucać konkretny styl architektoniczny lub być elementem innego. Coraz częściej można spotkać się z pomieszczeniami, w których zostały połączone ze sobą różne rodzaje glazury.

Jak stworzyć nowoczesne wnętrza w swoim domu?

Styl industrialny jest coraz chętniej stosowany w nowych domach. Dominują w nim monochromatyczne barwy, najczęściej w odcieniach bieli, czerni i szarości oraz minimalizm. W takich pomieszczeniach świetnie sprawdzą się płytki betonowe. Prezentują one wszystkie cechy, które powinny znajdować się w nowoczesnym wnętrzu. Materiał, z jakiego wykonana jest tego typu glazura, cechuje się surowym, lecz eleganckim stylem. Z pomocą dodatków, czy ozdób ściennych można przełamywać wygląd płytek, tworząc bardziej loftowe wnętrza. Glazura imitująca beton jest również praktyczna i ułatwia utrzymanie czystości w danym pomieszczeniu. Dobierając do niej wyposażenie ze szkła, metalu, czy dobrej jakości drewna można stworzyć zadbany salon lub sypialnię, które nie będą wymagały częstych porządków. Wykorzystanie ceramiki betonowej w domu jest idealnym sposobem na stworzenie nowoczesnego wnętrza, które będzie zachwycać domowników latami.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Zegarek – ponadczasowy dodatek
Zegarek – ponadczasowy dodatek
Sklepy wychodzą naprzeciw różnorodnym oczekiwaniom klientów i oferują zróżnicowany asortyment. Bez problemu można dopasować wygodne i stylowe ubrania oraz różnego […]
Ostatnie wpisy