Jak ubrać chłopca na ważną uroczystość rodzinną?

Jak ubrać chłopca na ważną uroczystość rodzinną?
podwazaj-autorytety
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Cały rok obfituje w liczne uroczystości rodzinne. Poczynając od świąt, komunii, wesel, chrztów, aż na trochę mniej oficjalnych okazjach kończąc. Chociażby takich jak imieniny babci, czy cioci. O ile z dziewczynkami zwykle nie ma problemu, ponieważ sklepy pełne są pięknych sukienek na każdą okazję, o tyle rodzice chłopca często mierzą się z dylematem, co powinien włożyć młody modniś. Poniżej prezentujemy kilka podpowiedzi.

Bardzo elegancka impreza

W przypadku tych oficjalnych przyjęć, czy ceremonii sprawdzą się garnitury dla dzieci. Warto wybierać te wykonane z naturalnych tkanin, które będą przewiewne. Najbardziej szykowne kolory to oczywiście czarny i granatowy. Równie ważny jest właściwy dobór rozmiaru. Z jednej strony to strój, który będzie noszony tylko kilka razy, więc w wielu rodzicach budzi się pokusa, aby kupić go nieco większym. To niestety sprawi, że chłopiec nie będzie wyglądał dobrze.

Mniej poważna okazja

O ile pierwsza Komunia Święta, czy nawet zakończenie roku szkolnego to sytuacje, gdzie galowa stylizacja sprawdzi się jak najbardziej, o tyle przyjęcie weselne, czy imieniny dają dużo większą swobodę, zwłaszcza jeśli chodzi o młodsze smyki. Jeśli uroczystość odbywa się w ciepłych miesiącach, najbardziej efektownie wyglądać będzie jasna marynarka oraz spodnie w ciemniejszym kolorze w połączeniu z białą koszulą. W przypadku dzieci nie będzie także błędem, jeśli zamiast klasycznego garnituru założą na przykład jasne chinosy lub inne niesportowe spodnie oraz koszulę z krótkim rękawkiem. Ciekawym dodatkiem dla chłopców jest także muszka, która podnosi stopień elegancji, nawet w pozornie dość casualowych outfitach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Druk cyfrowy – dlaczego warto zdecydować się na tę metodę druku książek?
Druk cyfrowy – dlaczego warto zdecydować się na tę metodę druku książek?
Druk cyfrowy to nowoczesna metoda, która obecnie cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Zalecana jest do produkcji i wydawania materiałów reklamowych, wizytówek […]
Ostatnie wpisy