Ile kosztuje kurs na instruktora narciarstwa?

Ile kosztuje kurs na instruktora narciarstwa?
podwazaj-autorytety
Czas wolny
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wielkimi krokami zbliża się sezon zimowy, a wraz z nim pora na wszelkie zimowe dyscypliny sportowe. Narciarstwo zawsze przyciąga wielu pasjonatów tego sportu, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności. Ich Aniołem Stróżem jest nie kto inny, jak instruktor narciarstwa – ile kosztuje kurs na instruktora i jak on wygląda?

Zimowa przygoda w połączeniu z nauką

Tytuł „instruktora narciarstwa”. Brzmi ciekawie? Dla każdego, kto chciałby sprawdzić się w takiej roli, istnieje szansa – kurs instruktora narciarstwa. Możliwość zrobienia takiego kursu jest świetną opcją szczególnie dla miłośników sportów ekstremalnych, którzy chcieliby wiązać ze swoją pasją przyszłość. To niesamowite doświadczenia i spora dawka zdobytej wiedzy. Uczestnik po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu końcowego otrzymuje uprawnienia instruktora sportu. Certyfikat zawodowy daje możliwość zatrudnienia między innymi w związkach sportowych, ośrodkach sportu i rekreacji czy klubach sportowych. Cena takiego kursu wynosi około 1500 złotych. 

Włoski akcent

Nie od dziś wiadomo, że królestwem nart są włoskie góry. Na Półwysep Apeniński corocznie wybiera się mnóstwo wczasowiczów, chcących spędzić czas wolny na stokach narciarskich. Jednym z miejsc słynących z niezwykłych widoków i miłości do nart jest Val di Sole. Tak zwana „Dolina Słońca” jest popularnym ośrodkiem – to na tutejszych trasach odbywały się zawody Pucharu Świata w narciarstwie. Warto odwiedzić to miejsce i spędzić trochę czasu w malowniczych północnych częściach Włoch. Przede wszystkim Val di Sole jest nastawione na turystykę międzynarodową, jednak istnieje możliwość odbycia kursów na instruktora oraz innego rodzaju szkoleń narciarskich właśnie w tym miejscu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czym różni się kawa rozpuszczalna od mielonej?
Czym różni się kawa rozpuszczalna od mielonej?
Kawa to jeden z napojów, po które sięgamy wyjątkowo chętnie i często. Nie tylko cechuje ją aromatyczny zapach, intensywny smak […]
Ostatnie wpisy