Dojazd rowerem do pracy – co zrobić, żeby nasi pracownicy się na to zdecydowali?

Dojazd rowerem do pracy – co zrobić, żeby nasi pracownicy się na to zdecydowali?
podwazaj-autorytety
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dojazdy do pracy rowerem są świetnym sposobem nie tylko na to, aby zaoszczędzić sporo pieniędzy. Wybierając ten środek transportu nie trzeba martwić się o wydatki związane z zakupem paliwa czy biletów na środki komunikacji publicznej. Coraz więcej pracodawców decyduje się na wprowadzenie w firmie rozwiązań, które mają zachęcić pracowników do jazdy rowerem.

Jak zachęcić pracowników do dojazdów do pracy rowerem?

Ogromną korzyścią dla pracodawcy jest to, że zmniejszają się koszty związane z wynajmem przestrzeni parkingowej. W dużych miastach ilość takich miejsc jest ograniczona, a koszty miesięcznego wynajmu mogą być bardzo duże. Okazuje się także, że osoby jeżdżące rowerem mają zdecydowanie lepszy humor od rana i zwiększa się ich efektywność podczas wykonywania codziennych zadań. Aby ułatwić korzystanie z tego środka transportu pracodawcy powinni przygotować stojaki, przy których pracownicy będą mogli pozostawić swoje rowery. Świetnie sprawdzi się także mobilny serwis rowerowy, który może odwiedzić siedzibę firmy w wybranym dniu i przeprowadzić kompleksowy przegląd jednośladów. Takie działania z pewnością zachęcą większą liczbę pracowników do dojazdów do pracy na rowerze.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Zakup mieszkania nad morzem – co powinno nas do tego skłonić?
Zakup mieszkania nad morzem – co powinno nas do tego skłonić?
W ostatnich latach mamy do czynienia z kilkoma istotnymi trendami w branży nieruchomości. Jednym z nich jest bez wątpienia wyraźny […]
Ostatnie wpisy