Zapuszczanie włosów – czy warto wtedy odwiedzać fryzjera?

Zapuszczanie włosów – czy warto wtedy odwiedzać fryzjera?
podwazaj-autorytety
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Skonsultuj się z fryzjerem

Wizyta u fryzjera jest szczególnie ważna, gdy chcesz zapuścić włosy. Wykwalifikowany stylista będzie wiedział, jak dobrać odpowiednie produkty do włosów i jakie techniki stylizacji będą dla Ciebie najlepsze. Mogą również doradzić, jak często należy myć włosy. Częstotliwość mycia jest ważnym czynnikiem dla zdrowego wzrostu włosów, ponieważ zbyt częste mycie wysusza skórę głowy i włosy.

Inwestycja w produkty

Jeżeli chcesz zapuścić dłuższe, zdrowsze włosy, to najlepiej, jeżeli będziesz mogła pójść na strzyżenie raz na pół roku lub częściej. Powinnaś również być gotowa na zainwestowanie w dobrej jakości produkty przeznaczone specjalnie do zapuszczania długich włosów, takie jak te wykonane z naturalnych ekstraktów lub olejków.

Genetyka

Wzrost włosów jest uwarunkowany genetycznie. To ona decyduje o grubości i długości włosów, a także o tym, czy łatwo się łamią przy pociągnięciu (łysienie). Niektórzy ludzie mają grube, mocne pasma, które łatwo się układają, podczas gdy inni mają cienkie, słabe pasma, które łatwo uszkodzić pod wpływem ciepła i środków chemicznych, takich jak prostownice czy trwała ondulacja.

Fryzjer Poznań doradzi Ci co będzie najlepsze dla Twoich włosów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czy da się wyleczyć nerwicę?
Czy da się wyleczyć nerwicę?
Żyjemy coraz szybciej i w coraz większym stresie. Nasz umysł i układ nerwowy atakowane są codziennie wieloma bardzo różnymi bodźcami. […]
Ostatnie wpisy