Czym odznaczają się rolety rzymskie?

Czym odznaczają się rolety rzymskie?
podwazaj-autorytety
Ogród i dom
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Rolety rzymskie, wewnętrzne, należą do wyjątkowo dekoracyjnych i trwałych. Dzięki oryginalnej konstrukcji mają znacznie więcej zastosowań niż tradycyjne. Poziome fałdy materiału nakładają się na siebie, tworząc ciekawą i niepowtarzalną kompozycję. Jeśli wybierzemy ten rodzaj rolet, nie musimy dodatkowo montować ciężkich zasłon i firan.

Eleganckie i stylowe rolety rzymskie zamiast zasłon

Wśród rolet dostępnych na rynku istnieje kilka podstawowych kategorii. Obok popularnych, płaskich, mamy rolety typu dzień i noc. Jednak najwyższą jakością odznaczają się rolety rzymskie. Co zatem różni je od zwyczajnych? Przede wszystkim sposób wykonania i mechanizm odsłaniania i zasłaniania okna, które są bardziej elastyczne niż zwyczajne. Wykonuje się je z wysokiej jakości tkanin. Dodatkowo, w przypadku rolet rzymskich mamy dostęp do większej liczby opcji kolorystycznych i wzorów. Podczas odsłaniania okna działa ściągacz, dzięki któremu poziome fałdy (plisy) nakładają się na siebie, tworząc niezwykle efektowny rodzaj falowania powierzchni.

Rolety rzymskie dają znacznie więcej możliwości, jeśli chodzi o wystrój wnętrz. Zastępują zasłony i firany. Posiadają praktyczną funkcję zaciemniania, dlatego też pasują zarówno do sypialni, jak i innych pomieszczeń: salonu, jadalni, a nawet łazienki. Możemy je dopasować do dowolnych wymiarów okien oraz przeszklonych drzwi balkonowych. Podczas wybierania rolet rzymskich zwróćmy uwagę na jakość tkanin.

Ciekawe i modne motywy znajdziemy np. u producenta rolet: https://www.el-deko.pl/rolety.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Oryginalny i funkcjonalny prezent dla palacza – co wybrać?
Oryginalny i funkcjonalny prezent dla palacza – co wybrać?
Osoby delektujące się aromatem tytoniu, potrzebują wielu akcesoriów, które ułatwiają im codzienne funkcjonowanie. Jeżeli szukacie oryginalnego prezentu dla palacza, możecie […]
Ostatnie wpisy