Łóżko podwójne – ciekawy pomysł na aranżację małego pokoju

Łóżko podwójne – ciekawy pomysł na aranżację małego pokoju
podwazaj-autorytety
Ogród i dom
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W wielu domach jednorodzinnych i mieszkaniach znajdują się niewielkie pokoje sypialne (np. dziecięce). Wymagają one umiejętnego zaaranżowania, tak aby zapewniały użytkownikom optymalny komfort, a jednocześnie prezentowany się wystarczająco atrakcyjnie wizualnie. Kluczowe znaczenie ma w tym przypadku dobór odpowiedniego łóżka, czyli mebla przeznaczonego stricte do wypoczynku. Musi ono przede wszystkim łączyć w sobie wysoką funkcjonalność z estetycznym designem, dlatego warto postawić na model podwójny.

Świetny sposób na wygodny sen

Łóżko podwójne jest świetnym wyborem zwłaszcza do sypialni użytkowanej przez dwie osoby – np. małżeństwo albo rodzeństwo. Pomimo nieco większego rozmiaru niż wersja pojedyncza nie zajmuje zbyt wiele przestrzeni, gdyż jest zaprojektowane w niezwykle pomysłowy sposób. Standardowy model to konstrukcja rozkładana, posiadająca dwa miejsca do spania zlokalizowane na odrębnych poziomach – jedno wyżej, a drugie niżej. To dolne wysuwa się zazwyczaj wraz z efektowną szufladą, która doskonale nadaje się do przechowywania pościeli, ubrań lub innych akcesoriów.

Zwróćmy zatem uwagę na to, że kupując tego rodzaju łóżko zyskujemy nie tylko mebel do wypoczynku, ale też paradoksalnie zwiększamy przestrzeń użytkową. Na rynku znajdziemy wersje zróżnicowane pod względem rozmiaru oraz materiału. Jeśli szukamy idealnej konstrukcji do pokoju dzieci, wówczas powinniśmy postawić na model wykonany z naturalnego litego drewna, taki jak np. https://mebledospania.pl/64-lozka-dzieciece-podw%C3%B3jne, w którym główne miejsce do spania ma wymiary 90×200 cm, a dodatkowe – 90×190 cm.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
W jakie dodatki warto zainwestować podczas aranżacji mieszkania?
W jakie dodatki warto zainwestować podczas aranżacji mieszkania?
Wykańczając mieszkanie w pierwszej kolejności myśli się o tym, aby było w pełni funkcjonalne. Oczywiście jest to bardzo ważny aspekt, […]
Ostatnie wpisy