Czy bursztyn ma właściwości magiczne?

Czy bursztyn ma właściwości magiczne?
podwazaj-autorytety
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Bursztyn nazywany jantarem ma szereg właściwości, które pozytywnie wpływają nie tylko na samopoczucie, ale również na zdrowie. Jego możliwości były znane i wykorzystywane już w epoce kamienia łupanego. Przypisywane są mu także właściwości magiczne, które zdecydowanie warto jest poznać.

Niesamowite właściwości bursztynu

Bursztyn jest przede wszystkim talizmanem, który ma przynieść osobie noszącej go sukces oraz dobrobyt. Ma on oczyszczający wpływ na cały organizm. Skutecznie pomaga radzić sobie z problemami związanymi z nieprawidłową przemianą materii, problemami z tarczycą, astmą oraz bólami reumatycznymi. Uważa się także, że pomaga odbudować pole energetyczne organizmu, które zostało uszkodzone w wyniku przebytych chorób, a także używek takich jak kawa czy alkoholu. Chroni także przed negatywnym wpływem złej energii, która mogłaby zaburzyć prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Aby wykorzystać cenne właściwości bursztynu powinien on jak najczęściej dotykać skóry. Świetnym pomysłem są więc wisiory bursztynowe, które możemy mieć zawsze przy sobie. Kamień ten wykazuje także właściwości antybakteryjne oraz przeciwwirusowe. Wspomaga organizm oraz odporność zwłaszcza w sezonie, w którym jest on najbardziej narażony na choroby i infekcje. Z bursztynu można robić także nalewki, których regularne spożywanie może pomóc zmniejszyć ciśnienie krwi, pozbyć się dolegliwości związanych z układem trawienia czy uciążliwych migren. Dodatkowo biżuteria wykonana z bursztynu wygląda bardzo elegancka i jest świetną dekoracją.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jaki sprzęt audio pozwoli uzyskać wyrazisty i czysty dźwięk?
Jaki sprzęt audio pozwoli uzyskać wyrazisty i czysty dźwięk?
Dobrej jakości sprzęt grający pozwoli stworzyć w domu warunki zbliżone do tych, jakimi można cieszyć się w kinie. Nowoczesne telewizory, […]
Ostatnie wpisy