Co jest potrzebne do wykonania trwałego manicure’u hybrydowego?

Co jest potrzebne do wykonania trwałego manicure’u hybrydowego?
podwazaj-autorytety
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Manicure hybrydowy to prawdziwa innowacja w świecie stylizacji paznokci. Aby jednak stworzyć naprawdę trwałe i wytrzymałe wzory, niezbędne są choćby podstawowe narzędzia i kosmetyki. Co jest potrzebne, aby wykonać domowy lub profesjonalny manicure? Przede wszystkim lampa uv/led, ponieważ tego rodzaju lakiery nie wysychają samoistnie. Należy je utwardzić za pomocą specjalnego urządzenia. Oprócz tego przyda się pilnik do paznokci, dzięki któremu płytka nabierze właściwego kształtu. Po nim należy użyć bloczka polerskiego, który służy do matowienia. Zwiększa on również przyczepność bazy, która jest następnym, ważnym elementem stylizacji. Szeroki wybór takich produktów oraz np. topów do paznokci znajdziemy na stronie internetowej: https://biutinail.pl/kategoria-produktu/stylizacja-paznokci/bazy-topy/. Bazę należy aplikować bezpośrednio na płytkę paznokcia – dopiero na tak utwardzoną można nakładać wybrany lakier hybrydowy.

Podstawowe wyposażenie do stylizacji paznokci

Warto też zaopatrzyć się w patyczki drewniane i cążki do odsuwania wystających skórek. Z kolei waciki bezpyłowe umożliwią sprawne oczyszczanie płytki po jej zmatowieniu. Do ich nasączenia potrzebny jest cleaner pełniący też rolę odtłuszczacza. Należy jeszcze zadbać o lakier w ulubionym kolorze. Zaleca się aplikowanie dwóch warstw, które następnie należy utwardzić przy pomocy lampy. Na sam koniec nakładamy top, który zabezpiecza kolor oraz nadaje mu blasku lub matu, w zależności od tego, jaki produkt został wybrany i jaki efekt chcemy osiągnąć.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie zalety ma wędka surfcastingowa?
Jakie zalety ma wędka surfcastingowa?
Wśród wędkarzy z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się tzw. wędkarstwo surfcastingowe. Jest to nic innego jak metoda […]
Ostatnie wpisy