Co daje elektrostymulacja mięśni?

Co daje elektrostymulacja mięśni?
podwazaj-autorytety
Czas wolny
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

EMS to trening polegający na połączeniu aktywności fizycznej z elektrostymulacją mięśni. Dzięki tej metodzie organizm wykonuje intensywną pracę, mimo zastosowania lekkich ćwiczeń. W efekcie jedna, półgodzinna sesja pozwala na spalenie od 500 do 1200 kcal. Dzięki temu EMS jest powszechnie wykorzystywany przez zawodowych sportowców, ale nie tylko. Coraz częściej z treningu korzystają osoby, pragnące schudnąć, wymodelować swoją sylwetkę lub przybrać masy mięśniowej. Dlaczego warto postawić na takie ćwiczenia?

EMS – jak to działa i kto powinien skorzystać?

Skuteczność tej metody jest możliwa, dzięki specjalnemu kombinezonowi, który wysyła impulsy elektryczne do mięśni. Pobudza partie ciała do wzmożonego wysiłku, co sprzyja odchudzaniu i ujędrnianiu ciała. Trening daje spektakularne rezultaty, dlatego stosuje się go w zastępstwie do tradycyjnych i często meczących ćwiczeń fizycznych. Elektrostymulacja mięśni, dostępna na https://meonems.pl/trening-ems/ jest dopasowana do potrzeb i możliwości danej osoby. Dzięki temu jest to metoda bezpieczna niezależnie od wieku czy sprawności fizycznej.

Trening EMS można wykorzystać w wielu sytuacjach. Ludzie decydujący się na tę metodę chcą w szybkim czasie osiągnąć określone rezultaty: spadek wagi, wzrost masy mięśniowej. Wykorzystanie elektrostymulacji to również świetna forma rehabilitacji. EMS pozwala zwalczyć uciążliwe bóle pleców. To również idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych, które nie mają czasu na odpowiedniej jakości, regularne treningi. Dzięki elektrostymulacji można zaoszczędzić czas oraz cieszyć się szybkimi i długotrwałymi rezultatami.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak można nakłonić dzieci do jedzenia większej ilości owoców?
Jak można nakłonić dzieci do jedzenia większej ilości owoców?
Codzienne spożywanie owoców jest bardzo ważne dla dziecięcego zdrowia. Są one bogatym źródłem witamin i minerałów niezbędnych dla rozwijającego się […]
Ostatnie wpisy