Jak dobrać biustonosz bez ramiączek by dobrze leżał?

Jak dobrać biustonosz bez ramiączek by dobrze leżał?
podwazaj-autorytety
Życie i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wybór odpowiedniej bielizny jest niezbędny przy ubraniach takich jak sukienki bez ramiączek lub gorsety. Pomocne są wtedy biustonosze bez ramiączek. Jednak dobranie właściwego stanika nie ogranicza się jedynie do rozmiaru, ale również jego budowy i wykonania. Jak najlepiej zabrać się za kupno takiego biustonosza?

Należy określić swój rozmiar. Wymaga to jednak wprawy, warto więc skonsultować się z ekspedientką w sklepie z bielizną. Jeśli jesteś nieśmiała lub czujesz się skrępowana możesz zmierzyć się przy pomocy metra, a następnie określić swój rozmiar, sprawdzając wymiary w tabelach producenta bielizny.

Dobrym pomysłem będzie zabranie tej części garderoby, do której dobieramy biustonosz, na przykład sukienki do sklepu z bielizną. Najlepiej przymierzać każdy biustonosz z sukienką, aby sprawdzić jak będzie się prezentowała całość.

Jak przy każdej przymiarce biustonosza należy pamiętać, aby prawidłowo ułożyć piersi. Aby sprawdzić czy stanik dobrze się trzyma najlepiej jest się poruszać, a nawet podskoczyć kilka razy. Ważne, aby upewnić się, że biustonosz zapewnia piersiom właściwe wsparcie.

Dobrą metodą wyboru biustonosza jest wybranie takiego, którego obwód jest o jeden rozmiar mniejszy, a miseczka o jeden rozmiar większa niż w rzeczywistości nosisz. W ten sposób zrekompensowany zostanie brak ramiączek.

Ponieważ rozmiary staników różnią się w zależności od producenta należy przymierzyć kilka różnych biustonoszy. Polecana jest tutaj marka Mitex, której biustonosze, a także cała kolekcja bielizny jest niezwykle wysokiej jakości. Staniki tej firmy idealnie podkreślają piersi, jednocześnie zapewniając niesamowity komfort. Sprawdź ofertę: “bielizna Mitex”.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Na czym polega księgowość podatkowa
Na czym polega księgowość podatkowa
Wraz z założeniem swojej własnej firmy, zaczyna na nas spadać coraz więcej obowiązków, a pojawiać zaczynają się także różnorodne potrzeby. […]
Ostatnie wpisy