Beton i jego wykorzystanie w aranżacji wnętrz

Beton i jego wykorzystanie w aranżacji wnętrz
podwazaj-autorytety
Ogród i dom
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Beton to ciekawy materiał. Zanim stwardnieje przybiera postać żelu, dlatego jest plastyczny i łatwy w formowaniu. Może mieć różne kształty, a po wyschnięciu – staje się bardzo odporny na działanie czynników zewnętrznych. Jeśli chodzi o beton architektoniczny można w nim rzeźbić zaskakujące motywy, które mają wyjątkowy walor estetyczny. Moda na surowe wykończenia powoduje, że nieotynkowana ściana z betonu architektonicznego jest niezwykle pożądana. To jeden z elementów aranżacji industrialnej, podkreślający tożsamość i charakter wnętrza. Niemniej, beton architektoniczny zawsze można pomalować lub pokryć powłoką wykończeniową.

Nowoczesne zastosowanie betonu

Pomysłów na wykorzystanie betonu jest jednak znacznie więcej. Jest świetnym materiałem do wykonywania frontów betonowych. Stanowi cienką powłokę, która zostaje dodatkowo uszczelniona lakierem o wysokiej odporności chemicznej oraz mechanicznej. Efekt takich działań można zobaczyć na witrynie internetowej z ofertą frontów meblowych, takiej jak https://br7.pl/content/9-fronty-meblowe. Płyty mogą mieć wybrany kształt. Stanowią nie tylko element frontów meblowych, ale także tradycyjnych lad recepcyjnych czy blatów, sprawiając że są niezwykle wytrzymałe.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co jest potrzebne do wykonania trwałego manicure’u hybrydowego?
Co jest potrzebne do wykonania trwałego manicure’u hybrydowego?
Manicure hybrydowy to prawdziwa innowacja w świecie stylizacji paznokci. Aby jednak stworzyć naprawdę trwałe i wytrzymałe wzory, niezbędne są choćby […]
Ostatnie wpisy